Wygraj Porsche 911 w Bet-at-home

wygraj porsche 911 w turnieju bukmacherskim w Bet-at-homeBet Cup to zawody organizowane przez bet-at-home. Ten operator internetowej rozrywki on-line zasugerował swoim graczom bardzo proste wyzwanie. Postawcie każdego dnia co najmniej jeden zakład, bez względu jakiej wysokości i włączcie się do walki o legendarne Porsche 911 warte 100 000 euro! Wystarczy rywalizować i stawiać choć raz. Nie możecie jednak zapomnieć o grze, bowiem wystarczy raz odpuścić, by zostać wyłączony z tej akcji.

To przedsięwzięcie bet-at-home wystartowało 1 marca 2008 roku i trwa do teraz. Tym samym wielu graczy podejmuje tej tradycji już niemal dziesięć lat. Do zawodów nie można się zapisać na nowo, dlatego w tej chwili pozostaje nam kibicowanie. W grze zostało jeszcze przeszło czterdzieści osób, stąd trzeba zakładać, że walka potrwa jeszcze długo. W tym czasie kasyno i zakłady sportowe oferuje oczywiście inne pozycje, dlatego gorąco radzimy zainteresowanym, by w oczekiwaniu na kolejną edycję przedsięwzięcia spróbowali swoich sił w dodatkowych bonusach bukmacherskich i premiach, jakie naszykowano.

Bet Cup elektryzuje, aczkolwiek wszyscy mamy nadzieję, że wkrótce wystartuje nowa edycja, która raz jeszcze da nam wszystkim szanse na zdobycie tak niezwykłego samochodu, jak to od Porsche. Kto zwycięży i będzie się cieszył ze spełnienia marzeń? Ktokolwiek odniesie sukces, pewne jest jedno: za tyle lat równej walki powinny ich czekać premie!

Zarejestruj się w Bet-at-home

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: