Etotomania u bukmachera online Etoto

Promocja Etotomania jest pierwszym tego typu zagadnieniem polskiego bukmachera. Marka przygotowała dla swoich graczy trzypoziomowy wyścig. W zależności od statusu waszego konta będziecie mogli liczyć na nagrody przypisane do kont brązowych, srebrnych oraz złotych. Tylko od was zależy po jakie dodatki sięgniecie i na jakiej podstawie. Promocja jest długoterminowa, ale co najważniejsze, skorzysta z niej każda osoba, która posiada aktywne konto na witrynie operatora. Jego założenia to tymczasem nie więcej niż dwie czy trzy minuty waszego czasu. Po przejściu przez formularz i weryfikacji skorzystacie nie tylko z omawianego dodatku, ale też z bonusu powitalnego. Jest on na tyle korzystny, że późniejsza zabawa będzie łatwiejsza i przyjaźniejsza. Jak zatem prezentuje się dodatek o którym mówimy? Co zyskacie? Wszystko to tłumaczymy dla was poniżej.

Etotomania promocja  u bukmachera online EtotoPo zalogowaniu się na swoje konto warto sprawdzić jaki macie jego status. To właśnie od niego zależy to, jakie profity zdobędziecie od Etoto. Przykładowo od najniższego może to być 10% do 20 złotych, a następnie 50% do 20 złotych i 100% do 100 złotych. Warto zatem mocno rozbudować swoje konto, bowiem ten czynnik gwarantować będzie większe, lepsze środki finansowe. Każda z takich promocji ważna jest dokładnie przez jedną dobę, czyli od 00:00 do 23:59. Następnie jest wymieniana na kolejną, co oczywiście będzie bardzo ważnym czynnikiem o którym należy pamiętać. Jeśli zatem macie za sobą dokonanie co najmniej jednego depozytu, warto rozważyć swój udział już teraz. Status gracza przyznawany jest w oparciu o punkty lojalnościowe uzyskane w poprzednim miesiącu kalendarzowym, przy czym gracz po dokonaniu swojej pierwszej wpłaty na rzecz ETOTO oraz postawieniu min. jednego zakładu, uzyskuje automatycznie status Brąz. Same punkty, które opisano powyżej, zdobywać będziecie na bazie przedziału kursowego oraz potencjalnych współczynników. Maksymalnie zgarniecie jednorazowo pięć punktów lojalnościowych, a wartości te dokładnie poznacie za sprawą tabeli, która jest udostępniona w regulaminie samego operatora. Od tego powinniście zacząć, bowiem wasze poziomy, co odnotowaliśmy wyżej, będą dla was bardzo ważne w dalszej realizacji założeń.

Jak możecie wyczytać na stronie organizatora, nie ma tam ograniczeń w zakresie końcowej daty przedsięwzięcia. Oferta wymieniana jest każdego dnia, a gracze częściowo mogą ją oglądać wyłącznie z krótkim wyprzedzeniem. Każdorazowo chodzi tu jednak o ciekawe wsparcie, tak przy doładowaniach gotówkowych jak i free bet, czyli całkowicie darmowych zakładach, które będziecie mogli wykorzystać w dowolnie wskazanych grach widocznych na stronie Etoto. Te informacje, jak również przykładowe dane o trzech kategoriach bonusów – bo tyle nam się udostępnia – wyczytacie na witrynie tejże marki. Obszerny regulamin nie wpływa na utrudnienie rozgrywki, bynajmniej. Warto poświęcić chociaż chwilę, by się z tym zapoznać, bowiem późniejsze kroki będą dużo łatwiejsze, a wy skupicie się na wyciągania kolejnych dodatków, często całkowicie bezpłatnych. Jeśli macie pytanie i lub uwagi nakierowane na wydarzenie, możecie o nich napisać od razu do obsługi klienta. W prawym dolnym rogu znajdziecie odnośnik do czatu na żywo. Jest on dostępny we wskazanych godzinach, a konsultanci odpowiadają na zagadnienia maksymalnie w ciągu kilku minut. Dzięki temu bez trudu zaczniecie swoją przygodę i już dziś otrzymacie pierwszy dodatek. Jaki dokładnie? Trzeba koniecznie sprawdzić na stronie!

Odbierz codziennie nowy bonus

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: