Postaw na NHL i NBA i wygrywaj u bukmachera online LVbet

Każdego tygodnia możecie w zakładach od LVBet wygrywać 300 złotych, które trafi na wasze konta do gry. To jednak nic przy kwocie 8 000 złotych, które czekają na was w finałowym zestawieniu tego turnieju. Legalny bukmacher zaoferował w październiku tego roku propozycję, na podstawie której wydawane są pieniądze za sprawą typów wystawianych na NBA oraz NHL. Im aktywniej będziecie tam grać, tym większe szanse na końcowy sukces.

Nocna Liga NBA i NHL w LvbetNagradzanych jest po pięciu graczy co tydzień i bez wątpienia możecie się w tym gronie znaleźć także i wy. Czy tak się stanie rzeczywiście? Wystarczy próbować co dzień między 00:00 a 06:00 rano, dzięki czemu zbierać będziecie swoje punkty. Akcja skierowana jest rzecz jasna do typerów ceniących sobie koszykówkę oraz hokej na lodzie w wydaniu amerykańskim. Stawiając zakłady o wartości co najmniej 10 złotych na podane propozycje, dodawać sobie będziecie punkty do rankingu, który rozliczany jest w każdą środę. Na konta zwycięzców trafia odpowiednio 300, 200, 150, 120 i 100 złotych. Punkty zliczane są na podstawie wyliczeń z kuponów wygranych oraz przegranych. Pierwsze bazują na systemie kurs razy stawka razy ilość selekcji. W przypadku przegranych brane pod uwagę są jedynie stawki razy ilość selekcji, co wydaje się rozwiązaniem całkowicie uczciwym i zrozumiałym. Tu wygrać może każdy, wystarczy grać odpowiednio skutecznie.

W tejże promocji obowiązuje regulamin akcji NBA NHL Night Live. Warunki i zasady dopisane do przedsięwzięcia oferują nam ciekawe rozwiązania, a przy tym prostą rozrywkę. W razie pytań możecie tu naturalnie liczyć na obsługę klienta, która dostępna jest przez czat na żywo.

Zawalcz o główną nagrodę 8000 PLN!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: