Maraton Adwentowy z nagrodami u bukmachera online iForbet

Maraton adwentowy organizowany przez bukmachera iForbet potrwa aż do Wigilii (24.12, 23:59). W tym czasie gracze podejmą się wyzwania, które może zapewnić jedną z kilkudziesięciu nagród z łącznej puli ok. 50 000 złotych. O ile czasu do zakończenia wciąż zostało dużo, tak wszystkim chętnym doradzamy udział możliwie najszybciej, jak się da. Dlaczego? Celem konkursu jest granie aktywnych kuponów gotówkowych, których musi być co najmniej 30. Oznacza to, że konieczna jest rywalizacja na więcej niż jeden zakład dziennie. Wasza aktywność jest tu zatem kluczowa, chociaż przewodnim czynnikiem będzie sama wartość kursów, co zresztą odnotujemy dla was poniżej, wyjaśniając szczegółowo możliwości tych zawodów świątecznych.

Maraton Adwentowy u bukmachera online iForbet

Maraton Adwentowy  iForbetNagrodą główną bonusu iForbet jest wyjazd do Rio de Janeiro oraz do Japonii na zbliżające się Igrzyska Olimpijskie. Macie zatem niebywała szansę pojawienia się na wydarzeniach wyjątkowych i pięknych. Jeśli dodamy do tego 50 tysięcy złotych dla pozostałych graczy, robi się jeszcze ciekawiej. Wziąć udział może każdy z was, kto tylko ma aktywne konto na stronie. Aby uczestniczyć, musicie zagrać co najmniej 30 wspomnianych już kuponów, gdzie każdy z nich musi mieć wartość nie mniejszą niż 50 złotych. Liczy się tu przede wszystkim łączna stawka rozegranych zakładów. Nie musicie jednak grać dużych kwot, wystarczy, że kurs będzie wysoki – to on jest bowiem kluczowy w kontekście wygranych. Do tego wszystkiego Forbet dodał jeszcze zdarzenie ukryte, jako pewnego rodzaju niespodziankę adwentową, którą wyjaśnia następująco: „Znajdź specjalny zakład, który ukryliśmy w ofercie zakładów bukmacherskich. Podpowiedź znajdziesz codziennie w opisie aktualnej promocji Kalendarza Adwentowego. By twoje zakłady były liczone do rankingu, musisz dodać je na każdym swoim kuponie.” – wspólnie z informacjami o minimalnej liczbie kuponów oraz granej stawce, będzie to najważniejsza wzmianka z samego maratonu. Nie musicie się do niego zapisywać, dzięki czemu możecie przystąpić do typowania od razu po zalogowaniu się na swoim koncie. Powodzenia!

Warunki i zasady udziału w promocji

Zakłady sportowe Forbet nie oferują tym razem nagród pieniężnych. Pierwsze dwa miejsca to opisane już wyjazdy, z kolei pozostałe to cenne nagrody rzeczowe, w tym przykładowo konsola Nintendo Switch czy też aparat cyfrowy Sony DSC-W830 lub czytnik e-book Kindle. Obowiązuje tu pełen regulamin.

Odbierz swój Świąteczny prezent

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: