Promocja bukmacherska na zakłady esport w Sekabet

Zakłady esportowe stają się coraz popularniejsze. Te profesjonalne rozgrywki w grach komputerowych dostarczają potężnych emocji, a nagrody fundowane w takich zawodach często sięgają nawet kilku milionów dolarów. Wychodząc naprzeciw wymaganiom graczy, Sekabet dostrzegło potrzebę otwarcia się na ten rynek.

zakład esport bez ryzyka Sekabet

Dlatego też powstał bonus powitalny dla wszystkich tych, którzy cenią rozgrywki tego rodzaju. Specjalnie dla naszych użytkowników opisujemy tę akcję i informujemy o podstawowych jej założeniach.

Zasady promocji bukmacherskiej dla osób obstawiających zakłady esportowe są podobne do tych, które skierowano na klasyczny sport. Otrzymujecie bowiem zakład całkowicie bez ryzyka do kwoty 25 euro. Tym samym, jeśli postawicie wskazane single lub combo na potyczki Counter Strike: Global Offensive czy League of Legends albo wygrywacie całą kasę albo gotówka trafi do was ponownie. To drugie oczywiście w przypadku gdy przegracie.

Popularny cashback wykorzystacie tylko jeden raz, przy swoim pierwszym depozycie. Minimalna kwota jaką należy zainwestować w to rozwiązanie to 10 euro, maksymalna z kolei to opisane już 25 euro. W razie porażki wystarczy zgłosić się do obsługi klienta w czacie na żywo i poprosić o przelanie tej gotówki na swoje konto gracza. Następnie będziecie mieć tydzień na dwukrotne obrócenie tą sumą przed jej ponowną wypłatą.

Odbierz bonus bukmacherski

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: