Turniej świąteczny w bukmacherze online Noblebet

Turnieje świąteczne to nie lada gratka dla wszystkich fanów zakładów sportowych. W przypadku Noblebet także otrzymacie okazję tego typu. Będą to zawody, za sprawą których firma nagrodzi dziesięciu najlepszych swoich graczy. Czy warto wylądować w tym gronie? Odpowiedź jest prosta. 10 000 złotych nagrody na pewno robi wrażenie, szczególnie, że zwycięzca zapewni sobie 40% całej stawki. Będzie to zatem miłe uzupełnienie, szczególnie, że całe kwoty zostaną zakredytowane na kontach zwycięzców dokładnie w Wigilię, czyli 24-go grudnia. Macie do tego czasu bardzo dużo możliwości do tego, by pokazać innym, kto tu rządzi i kto rozdaje karty. Jak wygląda jednak samo zadanie?

Świąteczny turniej Noblebet

Świąteczny turniej  z bonusami NoblebetCałe zawody zorganizowano tak, by mógł w nich udział wziąć każdy członek klubu Noblebet, czyli notabene każdy gracz z aktywnym na stronie kontem. Możecie dołączyć do turnieju w każdej chwili, wystarczy spełnić warunki konkursowe, które znajdziecie na stronie. Jak się prezentują? Nic trudnego. Celem gracza jest wystawienie kuponów o wartości nie mniejszej niż 20 złotych. Kurs minimalny wynosi tu 1,25 na każde zdarzenie. Jeśli będziecie tego pilnować, a wasze kupony okażą się zwycięskie, zostaniecie zaliczeni do zawodów. Same punkty będą tu naliczane na bazie prostego systemu: stawka razy ilość zakładów x całkowity kurs, dzielone jeszcze następnie przez 10. Swój progres możecie stale monitorować na bazie rankingu dostępnego na stronie bukmachera Noblebet. Znajdziecie tam nie tylko obecnych liderów, ale też konkretne wartości punktowe, jakimi dysponują. Następna aktualizacja w tej sprawie pojawi się 13.12 poprzez witrynę zakładów sportowych. Minimalna nagroda w zawodach to 100 złotych, aczkolwiek każde wyższe miejsce zapewni oczywiście odpowiednio więcej. Za podium przysługiwać będzie 4 000, 2 500 oraz 1 000 złotych w gotówce. Jeśli mówimy zatem o turniejach świątecznych, ten jest całkowicie przejrzysty i co ważne, skierowany do każdego. Ostatecznie, wszyscy gracze planują rozegranie swoich kuponów, a do wydarzenia nie trzeba się w ogóle zapisywać, co także wpływa na komfort gry.

Zainteresowane osoby zachęcamy do zapoznania się z pełnym regulaminem tego wydarzenia. Noblebet opracowało kilka kolejnych punktów, które są całkowicie obowiązkowe z punktu widzenia aktywnego gracza. Dzięki temu poznacie nie tylko finalne terminy, ale też proces rozdawania nagród, ich wartości, ale też grane i wymagane stawki. W razie dodatkowych pytań nic nie stoi na przeszkodzie do tego, by kierować je do obsługi klienta, którą znajdziecie poprzez czat na żywo zamieszczony na stronie. Konsultanci odpowiadają zwykle w ciągu kilku minut, ale czas ten może być jeszcze korzystniejszy. Warto? To mało powiedziane!

Wygraj 4000 PLN w gotówce

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: