Bonus na start do 1000zł z free betem 29zł na start w STS

Bonus na start  z free betem 29zł  w STSSTS za sprawą swojej promocji powitalnej może skusić każdego chętnego gracza. Dobry początek to przecież podstawa. Trzeba się dobrze poznać z marką, a jednocześnie zapewnić sobie możliwie jak najwięcej środków finansowych. Dlatego też powstała akcja, która zapewni nowym graczom nawet 1 000 złotych w gotówce. Podwojenie pierwszej wpłaty będzie tu jednak tylko częścią całego, większego zagadnienia. Przy współpracy z naszym serwisem, STS oferuje wam także powiększony free bet. Będzie on wynosił 29 złotych! Dodatek zostanie przyznany automatycznie i nie będziecie się musieli po niego jeszcze zgłaszać. Tym samym upieczecie dwie pieczenie na jednym ogniu: doładujecie swoje konto oraz zyskacie darmowy zakład.

Promocja powitalna STS skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich graczy, którzy chcieliby skorzystać z nowego operatora. Unikatowy i ekskluzywny bonus na free bet zyskacie jednak wyłącznie za sprawą naszego serwisu. Zachęcamy zatem do rejestracji, zwłaszcza, że taki proces nie potrwa dłużej niż dwie minuty. Pełen regulamin wydarzenia dostępny jest na stronie, gdzie znajdziecie m.in. informacje o wpłacie minimalnej czy też o wymaganym obrocie. Warunki i zasady bonusów są w pełni obligatoryjne, dlatego warto się z nimi zapoznać przed startem działań.

Promocja skierowana jest wyłącznie do użytkowników naszej strony. Oznacza to, że należy się zarejestrować przez jeden z naszych linków, podając kod BUKMACHERZY.

Odbierz bonus na start do 1000zł z free betem 29 zł

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: