E-sportowy tydzień u bukmachera eWinner | 25zł freebet

Zapraszamy do esportowej promocji tygodnia na eWinner. Polski bukmacher przygotował zagadnienie, które skierowane jest do wszystkich tych, którzy lubią obstawiać na zakłady tego rodzaju. To idealna odpowiedź na sytuację, którą widzimy za oknami. Możecie dzięki niej każdego dnia aż do 12-go kwietnia zapewniać sobie freebety o wartości 25 złotych każdy. Jeśli zatem cenicie sobie Dotę, League of Legends, Rocket League, NBA2k, Call of Duty, Counter Strike, Starcraft, Rainbow Six czy King of Glory, będzie to odpowiedź na wasze wołania. Sprawdźcie już teraz, ale w pierwszej kolejności zalogujcie się na swoje konta – oferta dostępna jest tylko dla aktywnych graczy, rywalizujących o prawdziwą gotówkę.

Odbierz freebet na esport w eWinnerOdbierz swój freebet 25 zł

Zadanie gracza, które otworzy przed nim możliwość wywalczenia freebetu jest szalenie proste. Należy postawić co najmniej dwa kupony nakierowane na sporty elektroniczne. W każdym z nich znaleźć się muszą dwie propozycje o min. kursie 2,00. Wartość kuponu musi wynosić co najmniej 25 złotych, co utworzy wam sposobność odbioru pierwszej premii. I te będziecie odbierać aż do 12-go kwietnia, czyli do momentu zakończenia tego tygodnia. Co bardzo ważne, wszelkie środki otrzymane za sprawą wygranych z freebetów nie podlegają obrotowi. W praktyce oznacza to, że będzie można z nimi zrobić wszystko to, co sami uznacie za słuszne, bez ograniczeń – nawet włącznie z wypłatą na konto bankowe.

Jeśli temat was interesuje, zdecydowanie polecamy wam zajrzeć do regulaminu. To właśnie tam widnieją wszystkie kluczowe informacje o tym, jak bonus odebrać i jak dokładnie on działa. Gdyby pojawiły się przy tym dodatkowe pytania, możecie skorzystać z pomocy obsługi klienta z czatu na żywo.

Odbierz freebet 25 zł na esport w eWinner

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: