50 zł w bonusie dla kibiców Śląska w NobleBet

Sir Richard McCavin, który został ambasadorem marki NobleBet, poinformował o nowej promocji dla sympatyków Śląska Wrocław. To właśnie ta drużyna została wybrana przez bukmachera, dzięki czemu ten został jej sponsorem głównym. Nic zatem dziwnego, że zdecydowano się na kolejne kroki z tym związane. Pierwszym z nich będzie możliwość wywalczenia darmowych 50 złotych na grę. Jedyne co należy w tej sprawie zrobić, to założyć konto i wysłać na wskazany adres mailowy skan lub zdjęcie swojego biletu z meczu Śląsk Wrocław kontra Jagiellonia Białystok. NobleBet akceptuje także roczne karnety tego klubu, zatem macie dwie możliwości dostania ciekawego uzupełnienia swojego konta. Nie wiąże się z nim konieczność dokonywania jakiegokolwiek depozytu.

Promocja dla sympatyków Śląska Wrocław u bukmachera NoblebetPromocja jest jednorazowa i jest skierowana do już zarejestrowanych graczy. NobleBet oferuje dodatek wszystkim sympatykom i jednocześnie działa niezwykle prosto i przejrzyście. Dzięki temu omawiany bukmacherski bonus bez depozytu będzie dla was idealnym i prostym startem. Weryfikacja udostępnionego biletu lub karnetu następuje w ciągu 48 godzin i zaraz po tym bonus zostaje przyznany na konto. Pamiętajcie, że dane z biletu muszą się zgadzać z tymi, które udostępniliście za sprawą swojego konta gracza. Jedynie w ten sposób sięgniecie po dodatek będzie możliwe. O pozostałych zagadnieniach z tym związanych przeczytacie bezpośrednio na stronie bukmachera, gdzie z tego miejsca was odsyłamy.

Jeśli mówimy o dodatkach firmowych, 50 złotych na dobry początek to bardzo mocne zestawienie, aczkolwiek nie zapominajcie, że warunki i zasady są tu w pełni obligatoryjne. Dlatego też zapoznajcie się z nimi przed rozpoczęciem swojej gry, co pozwoli wam lepiej obracać stawką i szybciej wyjść na plus.

Odbierz bonus 50 zł

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: