Pół Miliona do wygrania w loterii bukmachera online STS!

Pół miliona nagrody brzmi konkretnie, prawda? Właśnie taki jest bukmacher STS. Za sprawą swojej otwartości i aktywności Polska marka zyskała grono wielkich i wiernych fanów, którzy są z nimi od samego początku. Obecne sukcesy nie wzięły się przecież znikąd i marka doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W najnowszej loterii, o której mowa, znajdziecie nie tylko 7 000 nagród, ale przede wszystkim proste wyzwania, które i tak realizowalibyście każdego dnia, gdy tylko myślicie o stawianiu kuponów. Bez wahania zatem dołączcie do tej propozycji już teraz. Szczegółowo wyjaśniamy ją poniżej, podając wszelkie zasady, jak również pełen regulamin dostępny na stronie STS.

Pół Miliona do wygrania w loterii bukmachera online STS!

Pół Miliona do wygrania w loterii bukmachera online STS!Loteria z bonusami STS potrwa jeszcze przez kilka dni. Co prawda w każdym etapie, co tydzień, wydawanych jest po 1 000 nagród, ale główne losowanie odbędzie się dopiero 27-go grudnia, czyli zaraz po świętach. Jeśli liczycie na wygranie, w pierwszej kolejności musicie się zalogować na stronie. Nie trzeba się do propozycji w żaden sposób zapisywać, bowiem wasze uczestnictwo zostanie potwierdzone automatycznie w przypadku w którym zagracie odpowiednie kupony. Mogą to być rozwiązania SOLO lub AKO, bez większego znaczenia. Jedynym warunkiem koniecznym będzie tu gra przy kursie nie niższym niż 1,85. Wartość kuponu musi wynosić 11 złotych lub dowolną wielokrotność tej kwoty. Oznacza to oczywiście, że skorzystają gracze niskich stawek, ale też tacy, którzy cenią sobie znacznie wyższą grę. Za wygrane kupony otrzymacie jeden los, a tych można zbierać dowolną ilość. Wasza aktywność może się tu zatem poważnie opłacić. Co tydzień firma wydaje 1 000 bonusów po 25 złotych każdy, ale to właśnie danie główne zainteresuje was szczególnie. Czeka tam główny prezent o wartości 500 000 złotych do wywalczenia. Łączna pula nagród oszacowana jest zatem na kwotę 730 tysięcy. Robi wrażenie, nawet na osobach, które oczekują najwyższych stawek. Pamiętajcie jedynie, że nagrodę główną wygrać może tylko osoba, która posiada konto stałe. Bonusy na poziomie 25 zł otrzymać może jednak każdy, nawet przy koncie tymczasowym.

Warunki i zasady udziału w promocji

STS organizując swoją promocję przygotował dla was bardzo prosty dział FAQ, w którym pojawiają się najczęściej zadawane pytania wraz z dopisanymi do nich odpowiedziami. Należy to traktować jako swoiste warunki i zasady, czyli regulamin. Takich zagadnień jest zaledwie dziewięć i znajdziecie w nim informacje o tym do kogo skierowana jest akcja, co powinno się robić oraz jakie kupony biorą udział w wydarzeniu. W razie pytań dodatkowych możecie skorzystać z czatu na żywo.

Wygraj część z puli agród 730 tysięcy złotych

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: