Bukmacher online Betfan bonus na sporty wirtualne

Na stronie bukmachera Betfan zaszła bardzo istotna i ważna zmiana. Firma z powodu panującego za oknami wirusa, zdecydowała się zmienić politykę działalności ich zakładów wirtualnych. Do tej pory gracze nie mogli tam korzystać ze środków bonusowych, które trafiały na ich konta. Obecnie reguła ta już nie obowiązuje. Dlatego też każda zainteresowana osoba może w pełni cieszyć się możliwościami tego wyjątkowego produktu. Bądź co bądź znajdziecie tam unikatowe rozrywki, poczynając od klasycznej piłki nożnej i koszykówki, przechodząc przez żużel, wyścigu psów, konne czy… kolarstwo torowe! To zestawienie naprawdę cieszy i oddaje wam setki sposobności, które w czasach epidemii dostarczą nie tylko rozrywki, ale też wielkich pieniędzy.

Pomnóż wygraną x 10 u bukmachera BetfanPomnóż wygraną x 10  z bonusem na sporty wirtualne

Aby skorzystać z promocji, w pierwszej kolejności musicie mieć zarejestrowane na stronie Betfan konto. Taki proces to ledwie jeden formularz, uzupełniony jeszcze przez proces weryfikacji. Nie powinno wam to zająć więcej niż kilka minut, aczkolwiek zwykle kończy się na kilkudziesięciu sekundach. W ten sposób szybko i sprawnie przejdziecie dalej. A całą akcję tłumaczy Betfan na swojej stronie: „Nastąpiła u nas pewna zmiana, która powinna Was zainteresować. Otóż na znane i lubiane GRY WIRTUALNE można grać za środki bonusowe. Dzięki temu możecie obracać środkami z salda bonusowego, żeby później je przenieść na saldo główne, a przypomnijmy tylko, że przy takim przenoszeniu Wasze wygrane mnożymy x10!” – warto także pamiętać o innych korzyściach. Gry wirtualne nacechowane są bowiem fantastyczną grafiką i doskonałymi mechanizmami. Te powstały ledwie kilka lat temu i nakierowane były właśnie na sytuacje, w których to gracze nie mają na co obstawiać. Takie możliwości są teraz dla wielu z was jedyną opcją wartą uwagi, dlatego też nie zwlekajcie i spróbujcie swoich sił.

Zakłady wirtualne pozbawione są całkowicie podatku od gier, dzięki czemu potencjalne wygrane będą jeszcze większe niż zwykle. Lista stale jest tu aktualizowana, a wy możecie dotrzeć do kluczowych zakładów w każdej chwili – wystarczy jedno wasze kliknięcie. Jeśli jednak na tym etapie pojawią się jakieś pytania lub chcecie się dowiedzieć jak dokładnie działa system mnożenia wygranych przez 10, do waszej dyspozycji oddano czat na żywo. Jest on dostępny na stronie i działa przez całą dobę. Konsultanci chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości, które mogły się wam pojawić.

Powiększ swoją wygraną dziesięciokrotnie

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: