Zagraj bezpieczne 20PLN na betgames w STS

Poznaliście się już z nową opcją Betgames? Zakłady sportowe STS zdecydowały się na kolejny krok ku rozwojowi. Efektem tego było wdrożenie świeżej zakładki zakładów stołowych. Za ich sprawą poznacie pewnego rodzaju odmiany hazardowe, które do tej pory były wykluczone z gry na polskich stronach. Mamy tu na myśli Wojnę, Bakarat oraz Poker. Te trzy tytuły stworzyły właśnie zestawienie Betgames, które otrzymała do tego świeżą promocję. Dzięki niej będziecie mogli nauczyć się nowej rozrywki i jednocześnie zyskacie ogromną szansę do tego, by wygrywać kolejne pieniądze. Aby po nie sięgnąć, wystarczy zalogować się na swoje konto i wybrać jedną z oferowanych gier tego typu.

Zakłady sportowe STS we współpracy z betgames

Jeśli zagracie na nie odpowiedni zakład, macie dwie opcje: wygracie i cała gotówka trafi od razu na wasze konto lub przegracie stawkę na 20 złotych i całość tych środków zostanie wam zwrócona. STS obiecuje pełny zwrot gotówki liczony z zakładów wykonanych w jednym dniu między godziną 00:00 a 23:59. W akcji nie biorą udziału kupony, na których znajdą się inne zdarzenia niż te z gier karcianych Betgames, kupony MaxiKombi, Zakład bezpieczny, wypłacone jako Cash-out, rozliczone jako zwrot. Warto o tym pamiętać, bowiem sam bonus skierowany jest tylko i wyłącznie na opisywane przez nas Betgames.

W promocji obowiązuje prosty regulamin. W razie konkretnych pytań z nim związanych możecie się ubiegać o pomoc obsługi technicznej. Na stronie STS znajduje się czat na żywo, a w nim konsultanci od razu zareagują i postarają się rozwiać potencjalne wątpliwości. Dzięki temu będziecie mieli sposobność do skupienia się tylko i wyłącznie na samej zabawie.

Odbierz bonus 20 zł na Betgames

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: