Betgames od bukmachera online STS

Popularne gry zakładowe są z nami od setek lat. Do tej pory w Polsce jednak zagadnienie było mocno unikane, a wszystko to za sprawą ustawy hazardowej, która niemal dekadę temu wstrząsnęła polskim rynkiem gier online i nie tylko. Obecnie jednak pojawiła się ciekawa i przede wszystkim, w pełni legalna, alternatywa do próbowania podejmowania gry za granicą. Mowa tutaj o BetGames, które znalazły się w zestawieniu od STS. Tak, to prawda, jeśli słyszeliście plotki, teraz możemy je oficjalnie potwierdzić. Taki produkt już działa i skorzystają z niego wszyscy zarejestrowani użytkownicy. Jedyne zatem co musicie zrobić, to przejść przez formularz rejestracyjny, dokonać wpłaty dowolną metodą i cieszyć się ogromem możliwości, jaki postaramy się wam tu przytoczyć. Jest o czym mówić, bowiem polski bukmacher i zakłady sportowe wykonały tu tytaniczną pracę.

Betgames od bukmachera online STS

Betgames od bukmachera online STSSTS znalazło niejako sposób na to, by obejść trudne zasady stawiane przez polskie prawo. Efektem tego było wdrożenie trzech gier, które działają w trybie na żywo. Rozgrywki są tu prowadzone zatem przez prawdziwych krupierów i odbywają się na podobnych zasadach jak gry już wam znane. Istnieje jednak kilka różnic, bowiem nie gramy tu standardowo np. na zwycięski układ kart sam w sobie lecz bezpośrednio na to, która strona zwycięży. Zanim jednak zaprezentujemy wam dokładnie to, jak prezentuje się nowy system BetGames od STS, warto w ogóle przypomnieć sobie kilka istotnych informacji o samym operatorze.

Marka działa nie tylko na polskim, ale także na europejskim rynku. Ich wdrożenia stają się coraz to bardziej innowacyjne, czego efektem jest rosnące zainteresowanie. Sama firma ma oczywiście licencję przyznaną na okres 6 lat od polskiego Ministerstwa Finansów. Działają zatem w pełni legalnie, wspierając się przy tym wszystkimi niezbędnymi protokołami bezpieczeństwa. To z kolei oznacza, że wasze dane od samego początku są odpowiednio chronione, podobnie zresztą jak i wszelkie środki pieniężne, które możecie tu deponować poprzez takie metody płatnicze jak Dotpay, PayU, tpay, Skrill, Neteller czy karty płatnicze od Visa i Mastercard. Wygoda stoi tu zatem na bardzo wysokim poziomie, podobnie jak i cała strona z opcjami responsywnymi i intuicyjnymi. Można grać przez aplikację mobilną, zatem Android czy iOS nie zrobi wam większej różnicy, po prostu skupicie się na samej zabawie. O tym jak działają i jak szybko się rozwijają piszą na własnej stronie: „STS jest największą polską firmą bukmacherską, która przyjmuje zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Spółka powstała w 1997 roku i od tego momentu z powodzeniem działa na terenie całego kraju, zatrudniając przeszło 1.500 osób. Bukmacher STS nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansował krajowych konkurentów.” – z punktu widzenia gracza warto zatem zarejestrować konto. Taki proces to zaledwie minuta waszego czasu. Musicie jednak wiedzieć, że konieczna będzie weryfikacja danych, czego możecie tu dokonać np. poprzez dostarczenie dowodu osobistego. To prosty i standardowy proces, który pozwoli wam cieszyć się pełnią możliwości i wykorzystaniem kompletu BetGames, jaki znajdziecie na ich stronie.

Trzy gry w systemie BetGames od STS

Trzy gry  BetGames od STSW lobby STS znajdziecie trzy gry. Są to Wojna, Poker oraz Bakarat. W każdym przypadku zostaniecie przeniesieni do odpowiedniego działu, prowadzonego przez prawdziwego krupiera. Rozgrywki zaczynają się o określonym czasie, a sami uczestnicy mają wskazaną wartość tego czasu na postawienie zakładu. System rozgrywki jest prosty, a kamera dokładnie pokazuje wam na proponowane zestawienia. Na początek warto wspomnieć o wojnie, która jest niejako doskonałym przeniesieniem starej gry, która polegała na tym, że wygrywa konkretnie wyższa karta. Tak opisało sytuację samo STS: „Rozgrywka odbywa się z udziałem dwóch stron – gracza i krupiera. Ten drugi wykłada jedną odkrytą kartę przed każdą stroną rozgrywki, w każdym rozdaniu. Karty są rozdawane jedna po drugiej, a gracz zawsze otrzymuje pierwszą kartę. Celem gry jest zdobycie wyższej karty, zgodnie z ustalonymi rangami (asy są uznawane za najsilniejsze karty, zaś dwójki za najsłabsze). Wojna (remis w kartach) ma miejsce wtedy, gdy gracz i krupier otrzymają karty o takiej samej wartości. Szczegółowy opis zasad symulowanej gry w wojnę betgames znajduje się na stronie organizatora gry” – naturalnie polecamy przy tym sprawdzić bezpośrednio ekran gry i zobaczyć, czym się charakteryzuje. To ciekawa zabawa, która jednocześnie daje spore szanse na wygranie realnych pieniędzy. Poker z kolei opisano tak: W przypadku symulowanej gdy w pokera w serwisie Betgames, podobnie jak w Texas Hold'em, krupier rozkłada dwanaście (12) otwartych kart, po jednej dla każdego z sześciu (6) graczy (zgodnie z ruchem wskazówek zegara). Każdy gracz otrzymuje 2 (dwie) otwarte karty. Później w ciągu gry krupier rozdaje 5 (pięć) wspólnych kart (Board). Celem gry jest utworzenie najmocniejszego układu składającego się z pięciu kart za pomocą dwóch otwartych kart i pięciu wspólnych kart.” – zostaje nam zatem jedynie bakarat. Tu także udział biorą dwie strony. Widoczne są po dwie rozdane i widoczne karty. Celem jest tu maksymalne zbliżenie się do liczby dziewięć i właśnie na to będziecie podczas swojej rozgrywki polować.

sts-betgamesRozgrywka wygląda tak, że w każdym centrum pokoju znajduje się stół z widoczną krupierką, a także polami z odkrytymi kartami. Są one znacznie większe niż klasyczne, dzięki czemu nie będzie niedopowiedzeń przy konkretnym wyniku. Po lewej stronie widoczne są opcje typowania oraz wybór krupiera lub gracza. Przykładowo w wojnie zobaczycie takie rozwiązania jak czerwona karta, czarna karta, typ kiero, karo, trefl czy pik oraz karta wyższa niż 8 bądź ta z figurą. Oczywiście wszystko wpływać tu będzie na wysokość kursu i potencjalną wygraną. Po prawej stronie znajdziecie zresztą historię typów oraz krótki czat na żywo, gdzie możecie porozmawiać z innymi zarejestrowanymi użytkownikami. W razie potrzeby możecie również wyłączyć głos, co wykonuje się zaledwie jednym kliknięciem. W ten sposób skupicie się tylko na wydawanych kartach. Strona dysponuje także zestawem wyników, zatem jeśli chcecie coś zweryfikować, wystarczy kliknąć wybrane okienko, co automatycznie pokaże wam jak przebiegało dane rozdanie.

Bonusy na BetGames

Pamiętajmy, że STS jest otwarte na wszelkie sugestie i często wspiera swoich graczy. Efektem tego jest dużo promocji bukmacherskich, od powitalnych przez krótkoterminowe i odnawialne. Warto sprawdzać na bieżąco, czy dane propozycje będą dotyczyły akurat wybranego produktu. Jednym z ciekawych przedsięwzięć jest tu zresztą system zapraszania znajomego do aktywnej i wspólnej gry. Na tej podstawie możecie otrzymać dodatkowe pieniądze, które skierujecie na te produkty, które sami wybierzecie. Prosimy brać jednak pod uwagę, że do tej pory STS rozumiany był wyłącznie jako bukmacher, dlatego kwestie regulaminowe jak również nowe premie będą się dopiero pojawiać. Wypatrujcie ich koniecznie!

Obsługa klienta

Warto zaznaczyć, że przy okazji BetGames czeka na was dokładnie taka sama obsługa klienta jak przy pozostałych produktach. Oznacza to, że możecie w pełni liczyć na ich wsparcie i błyskawiczne rozwiązanie potencjalnego problemu. Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, możecie od razu przejść do formularza zgłoszeniowego lub napisać na czat na żywo widoczny na stronie. W przypadku urządzeń mobilnych działa to dokładnie tak samo, zatem nie będziecie mieć problemów w kwestii rozwiązania wszelkich kwestii z tym powiązanych. BetGames to trzy wspomniane gry, pamiętajcie jednak w pierwszej kolejności, że zanim skontaktujecie się z obsługą, warto sprawdzić regulamin dostępny na stronie, jak również tabelę wyników. To właśnie tam widoczne są wszystkie kluczowe informacje, które stanowią o tym, jak wygląda gra na stronie i czego się dokładnie spodziewać. Mając takie informacje znacznie lepiej i łatwiej jest się dostosować do panującego otoczenia, co na pewno przełoży się z jednej strony na poziom waszego zadowolenia, z drugiej zaoszczędzi czas, który musielibyście przeznaczyć na rozmowę z konsultantem. Plus jednakże jest taki, że możecie na nich liczyć zawsze, siedem dni w tygodniu, także w kilku różnych językach.

Poznajcie się bliżej z BetGames, sprawdźcie wojnę, bakarat oraz pokera w zupełnie innym wymiarze. Bawcie się i korzystajcie, a przy tym wygrywajcie znaczne kwoty pieniężne, które czekają na was już teraz. To pierwsza okazja tego typu w kraju. Całkowicie legalnie!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: