14% więcej na wygrane w tenisa w bukmachera LVBet

Trwa Wimbledon! To jedno z najważniejszych wydarzeń tenisowych w danym roku. Jeśli śledzicie te rozgrywki na bieżąco i jednocześnie chcielibyście wygrać odpowiednio więcej gotówki, możecie teraz tego dokonać razem z bonusem LV Bet! Polski bukmacher zaprezentował promocję, która w obecnym wydaniu potrwa w dniach 1 – 14 lipca. Za jej sprawą zyskacie powiększenie wartości kuponu o 14%. Są jednak przy tym dwa konkretne warunki. Po pierwsze musicie używać aplikacji mobilnej tej marki (działa zarówno na iOS jak również Androidzie), po drugie konieczne jest dodawanie wydarzenia związanego z samym Wimbledonem. Nie ma przy tym znaczenia, czy będą to potyczki ATP czy WTA. Wybór jest wasz.

lvbet promocja 14% u bukmachera online

Promocja nakierowana jest na kluczowe turnieje tenisowe w 2019 roku. Tym samym po zakończeniu Wimbledonu, przyjdzie pora na kolejne potyczki. Tam również kupony będą powiększane o 14%. System działa tu następująco - Stawiając zakład na wymienione powyżej wydarzenie za pomocą aplikacji LV BET, odpowiednie parametry zakładu zostaną podwyższone w taki sposób, że typowy wskaźnik 0,88 ulegnie podwyższeniu do 1,0.

Na stronie organizatora dostępny jest pełen regulamin, w którym znajdziecie informacje o terminach oraz przykładowe kwoty wygranych po przeliczeniu.

Odbierz bonus bukmacherski w LVBet

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: