Poleć do Rio z bukmacherem internetowym Forbet

Grasz w zakłady sportowe, ale chciałbyś też podróżować? W takim razie najnowszy bonus od Forbet będzie dokładnie tym, czego potrzebujesz. Za miesiąc aktywności otrzymacie tam sposobność do wyjazdu do Brazylii. Rio de Janeiro czeka na najaktywniejszych, a bukmacher ma zamiar wysłać aż pięć osób. Do tego, kolejnych 25 nagrodzi jeszcze sporymi bonusami finansowymi. Jest się zatem o co starać, szczególnie, że sam proces walki o wyjazd jest niezwykle prosty. Jak zaznacza organizator, jedyne co trzeba tu zrobić to… grać za prawdziwe pieniądze. Każda złotówka, którą obrócicie przy dowolnie wybranych przez siebie zakładach, będzie miała przełożenie na tabele rankingową. Im więcej zatem zagracie, tym lepiej dla was.

Wygraj jeden z 5 pakietów wyjazdowych do RIO DE JANEIRO

Wygraj jeden z 5 pakietów wyjazdowych do RIO DE JANEIRO od bukmachera forbetCo bardzo ważne, trzeba pamiętać, że zakłady to szansa na stałe wygrywanie gotówki. Jeśli zatem dobrze wam idzie, może się okazać tak, że nie tylko pobijecie mocne rekordy w typowaniu, ale też zapewnicie sobie gorący wypad. Jak to możliwe? Oto jak Forbet opisuje swoją akcję: „Rozpoczynamy Nowy Rok od mocnego uderzenia! Mamy dla Was 5 PAKIETÓW WYJAZDOWYCH DO RIO DE JANEIRO! Po kilku miesiącach zimy nie wymyślicie nic lepszego od złapania trochę słońca na niesamowitej plaży Copacabana. W Brazylii futbol to prawie religia, a niektórzy nazywają ją kolebką futbolu. Dlatego nigdzie indziej nie poczujecie klimatu piłki nożnej, jak na słynnym stadionie Maracana.” – na stronie operatora znajdziecie także rankingu 30 najlepszych obecnie graczy. Promocja trwa od 20 stycznia i zakończy się dokładnie 20 lutego. To w ten dzień nastąpi finałowe podsumowanie i będzie można sprawdzić, jak wam poszło. Do zawodów nie trzeba się przy tym zapisywać, zatem wystarczy aktywna gra i obserwowanie swojego progresu na tle całej konkurencji. Ranking aktualizowany jest stale co 24h. Warto próbować się do niego dostać, bowiem nawet za ostatnie miejsce przysługuje premia pieniężna na poziomie 500 złotych.

Pełen regulamin, jak również bardzo mocno wyszczególnione atrakcje, o które się ubiegacie, znajdziecie na stronie Forbet. To właśnie tam widnieją warunki i zasady, jakich należy przestrzegać i które pomogą wam w wygraniu tego niezwykle cennego trofeum. Wyjazd do Rio to jedna z najciekawszych nagród bukmacherskich, na jakie można liczyć, szczególnie, że celem będzie także wizyta na legendarnej Marakanie! Gotowi na podbój Brazylii?

Odbierz bonus

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: