Mecze Leszno z bonusem 50 zł od LVBet

Unia Leszno to jeden z najbardziej znanych i utytułowanych żużlowych klubów w historii ligi. Właśnie zespół ten podpisał umowę sponsorską z bukmacherem LV BET. Ten legalny bukmacher nie tylko pomoże finansowo Leszczyńskim Bykom, lecz także ma bonus 50 PLN dla kibiców tego klubu.

Kup karnet, odbierz swój bonus z LVbetNajnowsza oferta przygotowana przez LV BET związana jest z podpisaniem przez bukmachera umowy sponsorskiej. Na jej mocy logo bukmachera będzie widoczne na stadionie czy kostiumach zawodników. Ponieważ LV BET ma w zwyczaju zachęcać do swojej oferty kibiców sponsorowanych drużyn, postanowił wybranym klientom Unii Leszno zapewnić bonus w wysokości 50 złotych.

Na specjalny promocyjny adres mailowy bukmachera: promocje@lvbet.pl należy wysłać wiadomość z tytułem Karnet Unia Leszno. Musi się w niej znaleźć zrzut ekranu z systemu biletowego bilety.ksul.pl, na którym znajdować się będzie informacja o posiadaczu karnetu na sezon 2021. Zdjęcie z systemu musi być z imieniem, nazwiskiem i numerem karnetu. Oferta przygotowana jest zarówno dla nowych jak i stałych klientów LV BET. Warunkiem koniecznym jest posiadanie zweryfikowanego konta. W ciągu 2 dni na konto powinien wpłynąć bonus o wartości 50 złotych. Należy go potem wykorzystać w czasie 30 dni.

LV BET postawił warunek, że bonus musi zostać obrócony 4 razy z kursem minimalnym 1.75 w przypadku każdego kuponu. Można obstawiać zdarzenia z całej oferty, z której jednak wyłączone zostały sporty wirtualne. Szczegóły oferty można znaleźć w regulaminie promocji na stronie LV BET. Warto również wspomnieć, że z identycznej opcji do końca sezonu mogą skorzystać także kibice z karnetem na mecze łódzkiego Widzewa.

Odbierz bonus 50 zł

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: