Typuj grę w tenisa w bonusie bez podatku w forBet

Z obstawianiem kuponów u polskich bukmacherów wiąże się konieczność zapłacenia podatku 12%. W związku z tym zawsze o tyle procent zmniejszona jest nasza wygrana. Już od dłuższego czasu szukamy sposobów na zniwelowanie podatku. Są to głównie bonusy na kupony akumulacyjne. Jednak niektórzy bukmacherzy proponują grę bez podatku. Jednym z nich jest forBET.

Australian Open bez podatku w forBetNajnowsza oferta u bukmachera związana jest z meczami w ramach tenisowego Australian Open. Przed nami ostatnia faza, w której to zagrają najlepsi. Możemy dzięki temu obstawiać ćwierćfinały, półfinały i finały w grze pojedynczej, deblu kobiet i mężczyzn czy też mikście. Będziemy mieć w nich do czynienia z najlepszymi zawodnikami na świecie, jak i wielkimi niespodziankami tego turnieju. Oferta bez podatku na AO nie jest czymś nowym, gdyż obowiązuje już od ponad tygodnia. forBET zdecydował się jednak na jej przedłużenie, dzięki czemu możemy obstawiać mecze w ramach promocji od 15 do 21 lutego.

W tym okresie konieczne jest zawarcie na kuponie co najmniej 2 zdarzeń, które dadzą nam łączny kurs 2.0. Każde ze zdarzeń musi mieć kurs co najmniej 1.30. Dotyczy to tylko oferty przedmeczowej i na żywo, z wyłączeniem zakładów łączonych czy specjalnych. Po spełnieniu wymaganych warunków, nasz współczynnik na kuponie automatycznie zmieni się z 0.88 na 1.00. Oznacza to, że dostaniemy 100% z wygranej, która zostanie powiększona przez samego bukmachera. To spora szansa zatem na wyższe wygrane związane z tenisowymi meczami.

Do 21 lutego można na stronie forBET skorzystać także ze specjalnej promocji na gry karciane. Każdego dnia można bowiem za zakłady łączne za sumę 60 złotych dostać freebet o wartości 25 złotych.

Obstawiaj grę w tenisa bez podatku

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: