Promocja na Copa America u bukmachera online Totalbet!

Promocja na Copa America, Puchar Narodów Afryki i Mistrzostwa Europy U21 jest tym, czego szukałeś? Te trzy niezwykle ważne wydarzenia piłkarskie poruszyły cały świat. Dlatego też legalny bukmacher Totalbet zdecydował się uruchomić bonus, za sprawą którego wasze wygrane mogą być jeszcze większe niż zwykle. Jeśli zatem cenicie sobie piłkę nożną, a przy okazji jesteście na bieżąco z jednym lub nawet z każdym ze wspomnianych turniejów, mamy dla was coś wyjątkowego. Między 14. Czerwca, a 19. Lipca otrzymacie tutaj możliwość wywalczenia sobie dodatków, które zależne będą całkowicie od stopnia waszej aktywności. Jak to działa w praktyce i ile dokładnie wygracie? Już tłumaczymy.

promocja u bukmachera online totalbet artykuł

Stawiaj co dzień zakład pojedynczy lub kombinacyjny (AKO) za stawkę dokładnie 49 złotych, a zgarniesz nawet do 300 złotych bonusu. Takie zakłady muszą zawierać co najmniej jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej lub live nakierowanych na turnieje, które wymieniliśmy wam już wcześniej. Należy przy tym pamiętać, by zawsze wybierać właściwie zakłady. Przykładowo, do promocji nie są wliczane zakłady, które wypłacone są przez klienta za sprawą funkcji cash-out, bardzo ostatnio popularnej na Totalbet. Nie liczą się też zakłady specjalne z cyklu Totalboost i podobnych. Nie powinno to jednak stanowić żadnego problemu dla osoby, która naprawdę celuje w mistrzostwa i chce na nich zarobić.

Za każdy wasz zakład, który spełnia warunki regulaminowe, otrzymacie dodatkowe 10 złotych bonusu. Środki te będą przyznawane automatycznie i będzie można z nich skorzystać od razu. Rzecz jasna w czasie trwania tego dodatku otrzymacie nie więcej niż jedną premię tego rodzaju dziennie. Zachęcamy do poznania pełnego regulaminu z jego warunkami.

Weź udział w promocji bukmachera online Totalbet!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: