Loteria Promocyjna na zakłady sportowe w Totalbet

Kasomania 2.0 to kontynuacja słynnego wydarzenia bukmachera Totalbet. Polska marka wdrożyła loterię, która w czasie swojego trwania wyda na graczy aż 500 000 złotych. Te pieniądze mogą być twoje, wystarczy się o nie trochę postarać. Wydarzenie opiera się bowiem na zdobywaniu losów za swoją aktywną grę za prawdziwe pieniądze. Oznacza to, że już za 25 złotych będziecie mogli wygrać nawet 10 000 złotych w gotówce! Jak to w ogóle możliwe? W pierwszej kolejności zapiszcie się do promocji za pośrednictwem strony Totalbet. Następnie przejdźcie do ich zakładów sportowych i grajcie! Już za 25 złotych otrzymacie srebrny los, który może się przełożyć na nagrody.

Kasomania 2.0 Totalbet

Loteria trwa od początku września aż do końca listopada. W tym czasie Totalbet każdego tygodnia wydawać będzie nagrody. Za 25 złotych otrzymacie srebrny los, z kolei za 250 złotych będzie to złoty los. Te przekładają się na jedną z kilku udostępnionych nagród. Dla przykładu będzie to 50, 1111, 666 czy 922 złote. Losowania odbywają się przy tym co dzień, dlatego za swoją aktywność możecie być nagradzani wielokrotnie. Nie ma tu co zwlekać, możecie dołączyć do zabawy chociażby teraz. Za pośrednictwem witryny dowiecie się także jak powiększać swoje szanse, a także jak wygląda pełen zestaw nagród zaproponowanych przez tego bukmachera.

Cały regulamin promocji Kasomania dostępny jest na stronie. Warto go przeczytać, bowiem zawiera dodatkowe informacje o Happy Hours, kuponach AKO oraz premii za udział w Kasomanii z poprzedniej edycji. Wszystko to pomoże wam wygrywać, dlatego też nie wahajcie się i cieszcie się ogromem możliwości Totalbet oraz ich wyjątkowej akcji.

Zagraj z bonusem w Totalbet

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: