Multibonus bukmacherski w LSbet

Wszyscy wiemy, że nie zawsze wejdą nam zaplanowane wcześniej kupony. LSBet też doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Ten bukmacher internetowy postanowił zatem kolejny raz wyjść naprzeciw wymaganiom swoich użytkowników i przedstawił promocję nakierowaną na zwroty inwestowanych środków. Jeśli jesteście zainteresowani polską Ekstraklasą, to koniecznie przeczytajcie dalej.

multibonus bukmacherski LSbet

Promocja bukmacherska „Ekstraklasa Combo” zagwarantuje wam zwrot 50% zainwestowanej gotówki, pod warunkiem, że wasz kupon na mecze naszej rodzimej ligi nie wejdzie, a wszystko to za sprawą jednej potyczki. Takie zakłady bolą przecież najbardziej. Gdy wytypowaliście kilka zdarzeń, a na koniec jedno odpadnie, przez bramkę samobójczą w 95 minucie. Nic ciekawego, nieprawdaż? Stąd też odzyskać 200 złotych to ciekawa opcja i dobry prognostyk na dalszą grę u bukmachera LSBet.

Do premii bukmacherskiej przypisane są konkretne zasady. Gracz musi obstawić multizakłady z minimalnym współczynnikiem 1,5, a następnie ma 14 dni na obrócenie gotówką którą odzyska. Minimalna kwota, która zalicza się do przedsięwzięcia to 50 złotych.

Skorzystaj z promocji bukmacherskiej

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: