Powiększony kurs Twojego zakładu nawet o 75% w LvBet

Obstawianie kuponów akumulacyjnych to czasem igranie z ogniem, zwłaszcza w przypadku, kiedy takich zdarzeń mamy sporo na jednym kuponie. Z jednej strony możemy wygrać spore pieniądze, z drugiej jednak istnieje o wiele większe ryzyko przegranej. Dużo zdarzeń to także o wiele wyższe kursy. Dzięki LV Bet nasz końcowy kurs ze wszystkich zdarzeń może być wyższy nawet o 75 procent!

Dostań boost swojego kursu razem z LvbetNajnowsza promocja u bukmachera LV BET została uruchomiona z początkiem lutego tego roku. Dotyczy ona właśnie wspomnianych kuponów akumulacyjnych. Kombi Boost to okazja do tego, aby nasze kursy na kuponie zostały zwiększone od 3 do 75 procent! Jak działa ta oferta? Otóż jeśli tworzymy kupon akumulacyjny i mamy na nim co najmniej 3 zdarzenia, gdzie każde ze zdarzeń ma kurs minimalny 1.25, to LV Bet zacznie z każdym kolejnym zwiększać wartość kursu. Stawiając kwalifikujący się do promocji kupon z wybranymi wydarzeniami z oferty sportowej, nasz całkowity kurs kuponu zostanie pomnożony o:

1.03 przy trzech selekcjach;

1.07 przy czterech selekcjach;

1.10 przy pięciu selekcjach;

1.15 przy sześciu selekcjach;

1.20 przy siedmiu selekcjach;

1.25 przy ośmiu selekcjach;

1.30 przy dziewięciu selekcjach;

1.40 przy dziesięciu selekcjach;

1.50 przy jedenastu selekcjach;

1.60 przy dwunastu selekcjach.

1.75 przy trzynastu lub więcej selekcjach.

Łatwo zatem wywnioskować, że stawianie większej ilości zdarzeń na naszym kuponie oznaczać będzie zwiększenie procentowego boostu. Dobrze jest zatem pomyśleć nad odpowiednią strategią na kuponach akumulacyjnych.

Przypominamy również, że już na start można w LV Bet zgarnąć ponad 3 tysiące złotych, jak i również ten bukmacher oferuje wiele innych ciekawych promocji i bonusów dla swoich klientów.

Powiększ kurs swojego zakładu

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: