Powitalny bonus bukmacherski na zakłady sportowe w Sekabet

Sekabet zdecydowało się na nietypową promocję bukmacherską od pierwszego depozytu. Wszyscy ich zarejestrowani gracze otrzymają bowiem okazję uzyskania potencjalnego zwrotu w razie przegranego zakładu. W ten sposób otrzymacie nawet 25 euro, które zainwestowaliście w singla lub combo (przy minimalnym kursie 1,8).

sekabet bonus bukmacherski na start

Ten popularny cashback dostępny jest do jednorazowego spożytkowania. Jeśli obstawiany kupon „wejdzie”, automatycznie otrzymacie pełne wynagrodzenie, jeśli jednak sztuka ta się nie powiedzie, zgarniecie 100% zwrotu do wspomnianej kwoty 25 euro. W takim przypadku należy napisać do obsługi na żywo i zgłosić swoją chęć otrzymania gotówki. To takie proste, naprawdę!

Minimalna wartość, jaka musi być w tym przypadku obstawiona, by liczyć na udział w akcji, to 10 euro. Środkami uzyskanymi w ten sposób należy dwukrotnie (2x) obrócić. Będziecie mieli siedem dni na realizację tej zasady. To jedyne warunki udziału, które trzeba mieć na uwadze przed potencjalną wypłatą gotówki. Sekabet wszelkie kolejne kroki uprościło. Dlatego też, już nie przedłużając, zapraszamy wszystkich fanów zakładów sportowych do rejestracji.

Odbierz bonus bukmacherski

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: