Zyskaj bonus 14% na obstawianiu przed meczem w Milenium

Happy hours kojarzy nam się niezwykle dobrze. Bukmacher Milenium zresztą wyszło z podobnego założenia, ponieważ oferuje bonus dla wszystkich swoich graczy, którzy chcą wygrywać jeszcze więcej. Za sprawą ich nowego dodatku na wydarzenia przedmeczowe, powiększycie swoje kupony o 14%. Oznacza to w praktyce, że mnożnik wygranych liczony tu będzie na poziomie 1,00, a nie jak to bywa u polskich bukmacherów – 0,88. To spore udogodnienie i przede wszystkim znacznie większe kwoty na każdym rozegranym kuponie. Wystarczy tylko przejść na stronę i sprawdzić, jakie godziny okażą się w danym dniu naprawdę szczęśliwe i w jakich warto jest zagrać szczególnie. Czeka tu kilkadziesiąt tysięcy możliwości do gry!

millenium- happy h

Jak informuje Milenium, nie ma tu konieczności wybrania konkretnych propozycji, bowiem Happy Hours dotyczy ich wszystkich. By zostać zaliczonym do promocji, wystarczy postawić co najmniej 4 zdarzenia na kuponie w przypadku w którym jesteście posiadaczami czerwonej lub srebrnej karty Ligi Mistrzów Milenium. Jeśli macie złotą lub platynową kartę, sytuacja jest jeszcze korzystniejsza, bowiem konieczne jest wówczas wytypowanie zaledwie 3 propozycji. Wygrane będą naliczane natychmiastowo, dzięki czemu zostaną dodane do waszego konta w momencie zakończenia poprawnie wytypowanych meczów. To więcej gotówki dla was i jednocześnie sposobność do wybrania tych godzin, które będą najkorzystniejsze. W pełni rozpisano jest bezpośrednio na witrynie operatora.

W Happy Hours na zakłady przedmeczowe obowiązuje prosty regulamin, który znajdziecie na stronie Milenium. Zawarte w nim informacje dokładnie wskazują wam warunki i zasady, które są tu w pełni obligatoryjne. Oznacza to, że nie ma od nich odstępstw, stąd też lektura jest obowiązkowa i pomoże wam należycie cieszyć się grą.

Zwiększ wygraną o 14%

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: