Bonus na Start od Pudziana do 3000pln w zakładach Betfan

Betfan posiada najbardziej skomplikowany bonus powitalny, jaki spotkacie u legalnych bukmacherów online. Jednocześnie, przy tym wszystkim, postarano się o to, by był niezwykle korzystny. Dzięki temu możecie zapewnić sobie nawet 3 000 złotych na swoją dalszą grę. Jak cały taki system działa w praktyce? W pierwszej kolejności musicie założyć sobie nowe konto. Taki proces zajmie wam nie dłużej niż minutę. Ostatecznie konieczne jest po prostu wypełnienie prostego formularza, który zostanie wam udostępniony przez operatora. Jednocześnie musicie się tu liczyć z przejściem przez proces weryfikacyjny, który dotyczyć będzie wszystkich graczy. To nic strasznego – niezbędne dane (najczęściej skan dowodu) – po prostu sprawdzenie, czy nikt nie podszywa się pod drugą osobę, co daje gwarancję spokoju obu stronom.

Bukmacherski bonus na start do 3000zł w Betfan

Bukmacherski bonus na start do 3000zł w BetfanPromocja skierowana jest jak widać wyłącznie do nowych użytkowników, którzy nie korzystali jeszcze z żadnych bonusów i mają przed sobą pierwszą wpłatę. Będzie to zatem idealna okazja do tego, by takie konto w istocie stworzyć. Nagrody za sprawą dodatku będą mnożone razy dziesięć, co odda wam nawet 3 000 złotych w gotówce.

Taka premia to nie lada gratka nawet dla osób mocno zaangażowanych i doświadczonych. Jak jednak po nią sięgnąć dokładnie? To nic tak trudnego. Po pierwsze należy dokonać pierwszego depozytu. Betfan pozwala wpłacać tak przez Blik, jak Przelewy24 oraz wszelkie bankowości, z których możecie korzystać na co dzień. Minimalna wpłata wynosi tu ledwie 20 złotych i już takie środki uprawniać was będą do odbioru dodatku na stronie operatora. Zadaniem gracza będzie zawarcie zakładów za równowartość waszego depozytu, gdzie kurs minimalny wynosi 2,00. Sam bonus będzie wam przysługiwać od trzech pierwszych wpłat, 10% od każdej, maksymalnie do 100 złotych. Bonusem, który otrzymacie należy pięciokrotnie obrócić z min. 2 zdarzeniami na kuponie i kursem pojedynczym na poziomie 1,45. Gdy wszystko już zrealizujecie, będziecie mogli przenieść gotówkę z salda bonusowego na główne, a samo Betfan powiększy te środki 10-krotnie (10x), dzięki czemu zyskacie ogromne możliwości finansowe do dalszej gry. Jak zatem widzicie proces jest tu dłuższy, ale kwota ostateczna może być dużo większa.Sama promocja będzie dla was zapewne zaskoczeniem, dlatego też możecie bez trudu zapoznać się z zamieszczonym tam regulaminem lub dotrzeć bezpośrednio do obsługi klienta. Działa ona za sprawą czatu na żywo, który znajdziecie na stronie (żółty kwadracik na dole, podobnie przy aplikacji mobilnej). Konsultanci reagują zwykle w ciągu maksymalnie kilku minut, a wy możecie się cieszyć prostymi informacjami, które do was trafią.

Odbierz bonus na start do 3000zł

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: