Bukmacher Betfan Live

Zakłady sportowe Betfan to najmłodszy polski, legalny bukmacher, jakiego obecnie znajdziecie. Jest to firma, która mimo krótkiego stażu (start: kwiecień 2019), posiada w swojej kadrze osoby doświadczone i gotowe do kolejnych wyzwań. Efektem tego są produkty Sport, Live, Esport oraz Rozrywka. W naszym artykule zajmiemy się tą drugą pozycją, dzięki czemu zrozumiecie dokładnie, dlaczego warto sięgać właśnie po nich. Sprawdzamy także, co sprawia, że powinniście się nimi zainteresować, mimo iż na rynku już teraz aktywnie działa kilkanaście podmiotów. Jeśli zatem interesują was ciekawe rozwiązania z zakresu obstawiania na żywo, zachęcamy do lektury.

Zakłady sportowe u bukmachera Betfan Live

Betfan to w istocie marka młoda, aczkolwiek posiadają oczywiście licencję od Ministerstwa Finansów, dodatkowo ich strona jest właściwie szyfrowana, co wpłynie na bezpieczeństwo waszej zabawy. Jak sami informują, to wy – gracze, jesteście dla nich najważniejsi, co potwierdzają następującą deklaracją: „Chcemy być jak kumpel! Postaramy się być zabawni, nowocześni i mocno lifestylowi, damy Wam również motywację do wejścia do naszego świata w postaci atrakcyjnych bonusów i promocji. Będziemy wychodzić poza przyjęte schematy, dostosowywać przekaz komunikacji pod Wasze preferencje, bo dla nas to Wy – nasi Gracze i Fani jesteście największym i najcenniejszym dobrem.” – podkreślają to zresztą przez zestaw promocji, które wykorzystacie również przy projekcie na żywo. Bonusy wykorzystacie za sprawą dokonywania wpłat. Tym samym musicie założyć konto by grać, ale też dokonać wpłaty, by zrealizować swoje cele. Za to odpowiada zarówno Blik jak i Przelewy24, ale też karty płatnicze Visa i Mastercard. Macie w tym zakresie pełną dowolność działań, a wpłaty i wypłaty są błyskawiczne, w pełni bezpieczne i nie powiązane z prowizjami.

Promocje w zakładach na żywo

W zakładach na żywo wykorzystać możecie wszystkie trzy kluczowe bonusy bukmacherskie tej marki. Mamy tu na myśli premię powitalną na 3 000 złotych, ale też Radar 365 i Bez Podatku. Za ich sprawą nie tylko pogracie dłużej, ale wygracie znacznie większe środki finansowe. Sama zabawa LIVE to z kolei zupełnie inne doświadczenie. Za sprawą lepszego łącza internetowego, a także poprzez bezpośredni rozwój technologii, możecie tu liczyć na zdecydowanie lepszy produkt, niż było nam dane testować kilka lat temu. To oczywiście bardzo dobra wiadomość dla graczy wymagających. A czy w ogóle wiecie, czym jest takie zestawienie? Opcja ta pozwala graczom na rywalizacje na mecze, które już się rozpoczęły. Możecie w ten sposób grać z przed swojego telewizora czy nawet ze stadionu, co pozwala na dokładniejsze analizy i potem przełożyć się może na wasz, bardziej dokładny wynik i wygrany kupon. Sama zabawa rozgrywana jest tu na podobnych zasadach, jak w przypadku gry tradycyjnej. Macie zatem zakłady pojedyncze, ale też typu AKO. Są to opcje łączone, gdzie widocznych jest więcej niż jeden typ. I właśnie do tego idealnie sprawdza się bonus Bez Podatku Ekstra, który odda wam nawet 20% więcej, jeśli zdecydujecie się dodać cztery zdarzenia do kuponu. Nawet jednak przy dwóch wasz progres będzie bardzo ciekawy, co podkreśla ta deklaracja: „Tworzysz swój kupon dodając wybrane przez Ciebie zdarzenia. Tak po prostu, resztę załatwimy za Ciebie. Gdy na Twoim kuponie będą co najmniej 2 zdarzenia z kursem łącznym co najmniej 2, zmieniamy współczynnik na 1, a więc Twoja wygrana rośnie o 14%” – wygląda nieźle, prawda? Zatem sprawdźmy, w co dokładnie możemy zagrać.

Oferta wydarzeń sportowych w Betfan

Zakłady LIVE od Betfan to bardzo szeroko pojęte zagadnienie, które pozwoli wam obstawiać na mecze, które wkrótce się zaczną lub już trwają. Znajdziecie tam zakłady na piłkę nożną, tenis, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną czy badminton i rzutki. Opcji jest więcej, ale są przede wszystkim zależne od tego, co się akurat w danym momencie dzieje i jakie wydarzenia wiodą prym. Oferta dostosowywana jest zatem zawsze do tego, co akurat dostępne jest na rynku. Standardowo będą to dyscypliny wymienione wyżej, ale sytuacja się na pewno zmieni, a wy od czasu do czasu zagracie nawet w kategorie esportowe, od Counter Strike do League of Legends i Doty. Nie musicie się przy tym martwić o możliwości obstawiania, bowiem widoczne są nie tylko klasyczne 1 X 2, ale też handicap, strzelcy bramek i wszystko to, co widzicie w meczach tradycyjnych. Opcje ruchu są co prawda ograniczone, ale jedynie nieznacznie. Pamiętajcie przy tym, że tryb LIVE będzie dla was dostępny nawet poprzez urządzenie mobilne i mamy tu na myśli tak tablet jak i smartfon. System operacyjny wystarczy iż będzie właściwie zaktualizowany, a Android, iOS i Windows spiszą się równie dobrze.

Podsumowanie gry u bukmachera Betfan Live

Kończąc temat pragniemy wam przypomnieć, że Betfan jest marką w istocie świeżą, zatem stale będziecie obserwować tam liczne zmiany i modyfikacje, a oferta będzie się powiększać. Docelowo każdego miesiąca ma do was trafić 1 500 000 typów z różnych dziedzin. Jeśli chcecie się przekonać na własnej skórze jak działa firma, możecie ją dowolnie oceniać nawet teraz, a w razie pytań dotyczących gry, promocji, użytkowania strony, wystarczy wejść na czat na żywo, do którego dotrzecie za sprawą ikonki w prawym dolnym rogu. Konsultanci są stale dostępni i pozwolą wam na uzyskanie odpowiedzi w ciągu maksymalnie kilku minut.

Zagraj teraz!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: