300zł na zakłady wirtualne u bukmachera online LVBET

Grasz w sporty wirtualne? Jeśli tak, to oferta od LVbet będzie pasować ci idealnie. Z okazji nowego roku bukmacher zdecydował się poszerzyć swoją propozycję na ten produkt. Dzięki temu otrzymacie bardzo ciekawe i rzeczowe wsparcie, w tym przypadku nawet na poziomie 300 złotych. Jak informuje nasz operator za pośrednictwem swojej strony internetowej, zgarniecie 50% więcej środków w zależności od swojej wpłaty. Musicie się jednak przy tym śpieszyć, bowiem akcja trwa wyłącznie do 12-go stycznia. Po tej dacie wszelkie środki premiowe przepadną i nie będzie już możliwości powrotu do nich, bez względu na sytuację. Próbujcie zatem koniecznie już teraz, czas gra bardzo dużą rolę.

Lvbet promocja na sporty wirtualneMinimalna kwota bonusu, jaka może trafić na wasze konto to 20 złotych. LVbet informuje także o innych, podstawowych zasadach, co wynika oczywiście z częstych zapytań m.in. o to, czy można grać z rodzeństwem czy żoną: „Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).” – więcej informacji tego typu znajdziecie na stronie. Dla przykładu nie są dozwolone zakłady przeciwstawnych, czyli takich, które wykluczają się nawzajem.

W promocji LVbet może wziąć udział każda pełnoletnia osoba. Wystarczy mieć aktywne konto. Założycie je ledwie w ciągu kilku chwil, po czym od razu będziecie mogli przejść do dalszych działań. Sporty wirtualne znajdziecie w zakładce w górnej części strony operatora. Dostępne tam zakłady nakierowane są nie tylko na piłkę nożną, ale też na wyścigi konne czy chartów. Jest to zatem nie lada gratka dla tych osób, które szukają sobie urozmaicenia od standardowych kuponów. Jeśli zaliczacie się do tego grona, koniecznie poznajcie warunki i zasady rozpisane na kilku punktach. Po tym warto od razu dokonać wpłaty.

Odbierz bonus 300 zł na sporty wirtualne

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: