Odbierz 500 zł z zakładem kombinowanym w NobleBet

Gracie w zakłady kombinacyjne i unikacie singli? W takim przypadku NobleBet przygotowało coś specjalnie dla was. Jedna z ich promocji wdrożeniowych zakłada powiększanie wartości kuponów, co może zagwarantować nawet 500 złotych w premii. Jedyne co musicie tu zrobić, to postawić zakłady na nie mniej niż trzy zdarzenia. Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany, otrzymacie odpowiednio więcej gotówki, wyrażonej w procentach od bazowej stawki. Przy trzech zdarzeniach jest to 5%, przy każdym następnym 10, 15 oraz 20% przy kuponie na sześć opcji. Co ważne, z tego typu zakładów możecie korzystać co dzień, przez cały tydzień, co w praktyce daje wam niemalże nieograniczone pole działania.

zaklady dotowane w noblabetPromocja Noblebet powiększa wartość waszych kuponów i nie musicie się po wygrane zgłaszać, system działa tu autonomicznie w przypadku w którym zrealizujecie warunki zakładów. Minimalny kurs kuponu musi wynosić 2,50 i dopiero wówczas zaliczony jest do udziału. Środki finansowe, które w ten sposób zdobędziecie należy obrócić w ciągu 30 dni co najmniej 3-krotnie (3x). Gdy spełnicie to zagadnienie przy kursie 1,85 – gotówka jest wasza. Będzie ją można tak spożytkować na dowolne produkty, jak i wypłacić na swoje konto bankowe, zgodnie z waszymi przekonaniami i uznaniem. Nie ma tu większych ograniczeń w zakresie obrotu gotówką od NobleBet, co potwierdza regulamin.

Warunki i zasady w nim zawarte to kilkanaście prostych punktów, które należy przestrzegać i zapoznać się przed startem rozgrywki. Pozwoli to w spokoju grać i wygrywać. W razie wszelkich wątpliwości do waszej dyspozycji jest tu także obsługa klienta, która działa za pośrednictwem czatu na żywo ze strony tejże firmy.

Odbierz 500 zł

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: