66% w bonusie king size u bukmachera online Totolotek

Od czasu do czasu w sieci pojawiają się promocje, które pozwalają wygrywać w kuponie nawet o kilkadziesiąt procent więcej. Nikt jednak do tej pory nie zaoferował nam tak dużo, jak Totolotek. Polski bukmacher zaproponował pod koniec października bonus typu King Size, który trwa do teraz. Będzie on zresztą dostępny także po nowym roku.

Wygrane wyższe o dodatkowe 66%

Wygrane wyższe o dodatkowe 66% u bukmachera TotolotekZa jego sprawą wasz kupon zapewnić wam może nawet do 66% więcej, co jest bezapelacyjnie rekordem w tej kategorii. Jeśli chcecie sięgnąć po takie zestawienie, w pierwszej kolejności musicie się zarejestrować lub zalogować na swoje konto. Potem czekają już tylko wyzwania i znacznie większe pieniądze do zdobycia.

Promocja ta skierowana jest do wszystkich posiadaczy konta i możecie z niej korzystać dowolnie od teraz, bez względu na to, jakie typy stawiacie. Świetnie sprawdzi się popularna piłka nożna, ale także inne dyscypliny, a tych w zestawieniu Totolotka jest często kilkadziesiąt. Wasz kupon będzie powiększany za sprawą ilości zdarzeń do niego dodanych. Pierwsze 5% otrzymacie przy pięciu propozycjach z minimalnym kursem na każde z nich na poziomie 1,20. Każda kolejna propozycja na kuponie do następne procenty – 10, 15, 20, 25 itd. Łącznie zyskacie tu nawet wspomniane już 66%, co jest najwyższym dodatkiem z zestawienia Totolotka. Możecie zatem wygrać naprawdę potężne pieniądze!W tej konkretnej propozycji zakładów sportowych znajdziecie zaledwie siedem punktów regulaminowych, które określają wam typ i rodzaj gry. Takie warunki i zasady są w pełni obowiązkowe dla każdego zarejestrowanego gracza, dlatego też koniecznie poświęćcie na to minutę waszego czasu, a potem od razu dołączcie do zabawy.

Powiększ swoją wygraną o 66%

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: