Bonus u bukmachera online sts - 30 pln co tydzień

Kolejna doskonała promocja zakładów sportowych STS już na was czeka. Możecie za jej sprawą zapewnić sobie 30 złotych na dalszą grę – co tydzień. Liczy się właściwie wyłącznie wasza aktywność. Aby wziąć udział w dodatku, konieczne jest zalogowanie się na swoim koncie (proces rejestracji to ledwie minuta!). Do promocji trzeba się zapisać, wystarczy nacisnąć przycisk „Weź udział” z poziomu specjalnie przygotowanej do tego podstrony. Następnie zacznijcie grę za prawdziwe pieniądze. Jeśli postawicie w ciągu tygodnia gry za min. 200 złotych przy kursie nie niższym niż 1,85 na kuponie – automatycznie zakwalifikujecie się do odbioru nagrody. A ta wynosi tu 30 złotych, które będzie dodane na wasze konto bonusowe.

Odbierz bonus 30 złotych

Odbierz bonus 30 złotych u bukmachera STSPremia jest w pełni odnawialna, dzięki czemu możecie po nią sięgać zawsze raz w tygodniu. STS nie określa momentu zamknięcia akcji, dzięki czemu możemy zakładać, że jest to wydarzenie długoterminowe, które pomoże wam bardzo dokładnie wdrożyć się w system i przetestować wszelkie dostępne tam dyscypliny – a tych jest kilkadziesiąt. Oferta bukmachera zakłada często nawet 50 tysięcy propozycji do typowania, dlatego mówimy tu o prawdziwym potentacie, który zresztą, jak pamiętamy, jest sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski. Warto próbować, szczególnie, że wymagana stawka stanowi często znacznie mniejszą kwotę od środków, które tak czy inaczej oddelegowujemy na swoje konto gry.

Jeden etap trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do 23:59. Należy przy tym wziąć pod uwagę, że nie wszystkie typy będą uwzględniane w przedsięwzięciu. Te wykluczone opisuje nam konkretne FAQ: „W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, STS Bezpieczny, zakłady na Sporty Wirtualny, zakłady na Betgames, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot oraz zakłady zawarte z konta bonusowego.” – wszelkie pozostałe możecie spokojnie wliczać do zestawienia i będą wam gwarantować dodatkowe środki o których wspomnieliśmy już powyżej.

Za sprawą bonusu od STS poznacie się ze środkami bonusowymi i zyskacie realne szanse wygrywania większych pieniędzy. Doradzamy jednak poznać się z regulaminem dodatku. Te warunki i zasady dokładnie przeprowadzą was przez proces gry i pokażą czym się kierować i jakich zachowań unikać. Dzięki temu całość będzie po prostu przyjazna i łatwa.

Odbierz bonus 30 zł

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: