Kalendarz Adwentowy 2019 u bukmachera online Totalbet

Gdy mówimy o kalendarzach adwentowych, to w pierwszej myśli przychodzi nam do głowy oczywiście codzienny dodatek w grudniu. I tak jest właśnie z zakładami sportowymi Totalbet. Polska marka zdecydowała się wdrożyć taką promocję i przy okazji świąt wydać ogromne ilości premii i dodatków. Będzie to rozwiązanie dla osób, które w tym miesiącu chcą grać jeszcze aktywniej niż zwykle, a przy tym wszystkim oczekują możliwie najkorzystniejszych warunków w porównaniu do konkurencji z całego kraju. Bukmacher Totalbet w istocie wykonał świetną pracę. Za sprawą kalendarza czeka na was proste zadanie. Na stronie w odpowiedniej zakładce znajdują się wielkie trybuny jak również spore grupy kibiców. Pomiędzy nimi ukrywa się zielony święty Mikołaj. Jeśli go znajdziecie, wystarczy na niego kliknąć!

Świąteczne prezenty w kalendarzu adwentowym Totalbet

Świąteczne prezenty w kalendarzu adwentowym TotalbetGdy tylko zrealizujecie kliknięcie, zostaniecie przeniesieni do zakładki pop-up, która pokaże wam promocję na dany dzień miesiąca. Akcje startują zawsze o północy i wygasają o 23:59 tego samego dnia. W tym czasie w wasze ręce mogą wpaść przykładowo kupony, które będą powiększone o podatek VAT. 14% więcej środków przy kursach to różnica mocno odczuwalna, a trzeba pamiętać, że to tylko jedno z wielu przedsięwzięć, które na was czekają. Totalbet zakłada także m.in. oddawanie darmowych kuponów, cashback przy zakładach, loterie i turnieje czy też systematyczne wsparcie wygranych w zakresie danych rozgrywek sportowych, np. przy Lidze Mistrzów, Lidze Europy czy Eurolidze. Wszystko zależne jest tutaj oczywiście od danego dnia tygodnia i możliwości z tym związanych. Aby wziąć udział w takich akcjach, wystarczy się zalogować na swoje konto. Jak zaznacza bukmacher, nie ma tu żadnej konieczności zapisywania się do wydarzenia. Możliwości jest tu naprawdę dużo, a część z nich będzie nakierowana np. na polskich sportowców, czego przykładem jest akcja z 11-go grudnia, kiedy to Bayern Monachium ograł Tottenham i awansował z pierwszego miejsca do kolejnej fazy rozgrywek: „promocją objęte są wszystkie zakłady z oferty przedmeczowej na mecz Bayern -Tottenham, uwzględniające Roberta Lewandowskiego jako strzelca gola: "strzelec gola", "1. strzelec gola", "strzelec ostatniego gola", "strzeli gola głową", "strzeli gola spoza pola karnego", "strzeli gola w obu połowach", "strzeli przynajmniej dwa gole", "strzeli przynajmniej trzy gole", "strzeli przynajmniej dwa gole"”

Więcej dodatków znajdziecie bezpośrednio na witrynie Totalbet. To szalenie atrakcyjne rozwiązania, które w należyty sposób pozwolą wam cieszyć się zakładami sportowymi. Obowiązują przy tym bardzo przejrzyste regulaminy, które pokazują wam warunki i zasady gry, na podstawie których będziecie mogli wygrywać dodatkowe środki i przeznaczać je na swoją rozrywkę na stronie.

Odbierz swój Świąteczny prezent

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: