25 zł free bet w karcianych grach w forBet

Lubicie darmowe zakłady u bukmachera? Jeśli tak to mamy dla Was dobre wieści! Otóż firma forBET rozdaje do 21 lutego codziennie freebet 25 PLN tym osobom, które zdecydują się na zakłady w nowym dziale, jakim są gry karciane. O co dokładnie chodzi?

Sprawdź gry karciane i dostań prezent z forBetSymulacyjne gry karciane typu wojna, poker i blackjack to zupełnie nowa oferta w katalogu zakładów firmy forBET. To bardzo ciekawe połączenie kasyna na żywo z zakładami bukmacherskimi. Różnice są tu jednak istotne. W kasynie musimy bowiem podejmować decyzje, czy podwajamy stawkę, ciągniemy konkretne karty, sprawdzamy przeciwnika. Tu z kolei oglądamy rozgrywkę między graczem a krupierem czy gracze a graczem i obstawiamy, do kogo uśmiechnie się szczęście. Oprócz tego możemy stawiać na inne zdarzenia, jak kolor karty, liczba punktów.

Dziś możemy skorzystać ze specjalnej promocji, dzięki której obstawianie zakładów na grach karcianych przyniesie nam freebet. Otóż oferta ta trwa od 15 do 21 lutego. Jeśli w danym dniu łączna suma naszych zakładów w takich grach karcianych wyniesie co najmniej 60 złotych, to na drugi dzień dostaniemy freebet o wartości 25 złotych. Ponieważ każdego dnia licznik się resetuje, dlatego też można codziennie zdobywać wspomniany bonus. Warto jednak pamiętać o jego realizacji. Otóż każdy przyznany nam freebet będzie ważny przez 14 dni. W tym czasie trzeba go 4-krotnie obrócić u bukmachera, gdzie na kuponie muszą się znajdować co najmniej 2 zdarzenia o łącznym kursie min. 2.0. Z promocji wyłączone są jednak same gry karciane, zakłady wirtualne czy systemowe. Więcej informacji można znaleźć na stronie firmy forBET.

Odbierz free bet 25 zł

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: