Najlepsze powitalne bonusy bukmacherskie - Ranking

najlepsze bukmacherskie bonusy powitalnePowitalne aktualne bonusy bukmacherskie online często są kluczowym czynnikiem przy wyborze bukmachera, któremu zaufamy. Właśnie dlatego przyglądamy się polskim, legalnym operatorom i sprawdzamy, który z nich dysponuje najsolidniejszą ofertą w tej materii. Wybór naturalnie prosty nie będzie, szczególnie, że pod lupę musimy wziąć aż siedem marek. Są to STS, Fortuna, Milenium, Totolotek, Etoto, Forbet oraz Lv Bet.  Pierwsza wspomniana przez nas firma przeszła ostatnio przez kolejną zmianę, co zapewni klientom jeszcze więcej środków i tym samym, zabawy. Czy będzie to jednak numer jeden? Przebrnijcie przez poszczególne opisy i przekonajcie się o tym sami. Miłej lektury!

BONUS POWITALNY OD STS

Wspomnieliśmy wyżej, że STS zdecydował się na zmianę swojego dotychczasowego bonusu powitalnego. Do marca 2017 roku można było dzięki niemu zyskać ekstra 200 PLN na rozruszanie swojego konta do gry. Widząc jednak postęp i rozwój konkurencji, władze tego bukmachera stanowczo zmienili kierunek, w którym do tej pory zmierzali. Tym samym, liczyć można na jeszcze więcej. W chwili obecnej STS gwarantuje premię startową w wysokości max. 500 PLN dodatkowej gotówki. Otrzymacie 100% wpłaconej przez siebie sumy. Warunki obrotu wynoszą tu 3x, a minimalny kurs tego zdarzenia to 1,91. To bardzo mocna pozycja, choć nie pierwsza taka na rynku. Dodamy przy tym, że obok tej premii, operator przygotował dwie kolejne: na zaproszenie kumpla oraz od poniedziałkowego doładowania pieniężnego.

FORTUNA DZIELI BONUS NA DWA

Ten polski bukmacher zdecydował się podzielić promocję na dwie części. Był to ruch niezwykle korzystny dla graczy, ponieważ to oni mogą zdecydować, z której wersji skorzystają. Pierwszy człon przedsięwzięcia nakierowany jest na kupon bez żadnego ryzyka. Możecie postawić mecz po założeniu konta, a jeśli ten okaże się nietrafiony, operator zwróci wam kwotę, którą zaryzykowaliście, maksymalnie do 100 PLN. Idealny pomysł dla tych, którzy nie chcą inwestować dużych stawek. Drugie rozwiązanie podobne jest do tego, które poznaliście już przy okazji opisu STS. Bonus wynosi 100% do kwoty maksymalnej 400 PLN. Należy go obrócić czterokrotnie. Kupony, które zalicza się do akcji muszą mieć co najmniej trzy zdarzenia a ich kurs powinien przekraczać 1,90. Fortuna jednocześnie nagradza za ściągnięcie kumpla, organizuje Mistrzostwa Typerów i opracowała sklep dla swoich graczy.

MILENIUM Z DUŻĄ PREMIĄ

Ten operator sam zaznacza, że w internecie króluje. Wpływ na świetne recenzje od użytkowników ma także dzięki swojej dzielonej promocji startowej. Śmiało można porównać ich akcję do tej powyższej, gdzie Fortuna działa na korzyść graczy początkujących i tych, którzy szukają większych wygranych. Czy są różnice? Naturalnie. O ile zakład bez ryzyka również wynosi 100 PLN (i dokładnie tyle dostaniecie zwrotu maksymalnie, jeśli kupon nie wejdzie), to zmienia się danie główne. Do akcji należy się zapisać. Po depozycie zgarniecie o 100% więcej środków, maksymalnie do kwoty 500 PLN. By zrealizować premię, należy nią obrócić. Liczą się kupony z minimum trzema zdarzeniami, w których kurs wynosi co najmniej 2,00. Zatem widzimy większą kwotę niż u poprzednika, ale nieznacznie większe warunki obrotu.

TOTOLOTEK TEŻ DAJE PIĘĆ STÓWEK!

Jest to następny już bukmacher, który pokusił się o bardzo kosztowne wydatkowanie kasy. Gracze, którzy się tam zarejestrują mogą uzyskać nawet do 500 PLN przy wpłacie środków po raz pierwszy. Minimalna kwota depozytu wynosi tu 20 PLN, zatem bez względu na to, ile posiadacie funduszy, zawsze zgarniecie to 100% więcej. Ciekawy pomysł, który może aktywizować również początkujących. Wymagany obrót w tym przypadku stanął na czterech razach. Kupony muszą zawierać przy tym min. 3 zdarzenia, a ich kurs łączny nie może być mniejszy niż 3,60. Warte odnotowania jest to, że Totolotek nie spoczywa na laurach. Oferuje i inne bonusy: 5 PLN darmowy zakład dla użytkowników mobilnych, codzienne premie „Bonus King” dla aktywnych graczy, system polecania znajomych i Vip Club, dzięki któremu zyskacie ekstra gadżety.

ETOTO I ICH SŁYNNE JUŻ PREMIE

Nie wszedł na rynek jako pierwszy, ale zasugerował niezwykle odważny pomysł. W ich przypadku możemy mówić o premii na podobnym poziomie do tych, które już opisaliśmy. Byli przy tym jednak konsekwentni i oferują taką stawkę od samego początku. Zyskacie tym samym 100% do maksymalnie 500 PLN wpłaconych środków. Macie przy tym aż 60 dni na obrócenie czterokrotnie taką stawką. Liczą się kupony z minimalnym kursem wynoszącym 2,00. To oczywiście dobre i przyjazne warunki. Do tego musimy wspomnieć o ich Pięć+, które zapewnia podwyższenie wysokości kuponu. Za pięć zdarzeń zyskacie ekstra 5%, ale przy min. 14 będzie to już 50%. Wisienką na torcie jest sposobność negocjowania kursów. To jedyny bukmacher z polską licencją, który zapewnia takie rozwiązanie.

FORBET DAJE NAJWIĘCEJ

Z jednej strony to najmocniejsza oferta, z drugiej jednakże, musicie więcej zainwestować. Forbet w przeciwieństwie do już opisanych przez nas marek zapewnia wyłącznie 50% więcej kwoty od doładowania. Maksymalnie zyskacie dzięki temu jednak nawet 600 PLN. To o stówkę więcej, niż w przypadku Etoto, STS, Totolotka i Milenium. Minimalna wpłata wyniesie w tym przypadku 40 PLN. Warunek obrotu to osiem razy przy kursie na poziomie co najmniej 3,00. Jak sami zatem widzicie, zyskać można więcej, jednakże wiąże się to z dodatkowymi ograniczeniami. Forbet zadbał przy tym o aktywnych graczy, zyskają oni bowiem o 12% większe wygrane, bonus 500+ (przy kolejnych wpłatach zgarniecie nawet do 700 PLN miesięcznie!) oraz system AKO Friendly. Ten ostatni opiera się na zwrocie 10 PLN za dziesięć kolejnych, przegranych kuponów.

LV BET JUŻ NIE RACZKUJE

Bonus powitalny w ich przypadku wynosi 100% do kwoty 100 PLN. Jest oczywiście tym samym najniższym z zaproponowanego przez nas zestawienia. Skierowany będzie zatem do osób, które inwestują na początku tylko nieznaczne kwoty pieniężne. Minimalna stawka wpłaty to tylko 10 PLN. Te środki podlegają 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1,75. To z kolei najlepszy współczynnik o którym wspomnieliśmy. Zainteresowani zyskują również premie za kibicowanie Wiśle Kraków, Wiśle Płock oraz Arce Gdynia.

RANKING POLSKICH BONUSÓW POWITALNYCH

Powyżej wymieniliśmy wszystkie kluczowe promocje powitalne, jakie spotkacie na polskim rynku. Duża ich część jest do siebie podobna. Nie są one jednak identyczne, dlatego w pierwszej kolejności sugerujemy zastanowić się nad tym, ile chcecie zainwestować i za jakie stawki zagracie. Część bukmacherów, jak Lv Bet czy Fortuna, oferują stosunkowo mniejsze wynagrodzenia, ale ich warunki są proste do spełnienia. Możecie także pokusić się o darmowe kupony, które są pewnego rodzaju zapewnieniem spokojnego startu. Trzymamy kciuki za dobry wybór!Ranking Bukmacherów | Luty 2019

Najnowsze artykuły

 • Zakłady bukmacherskie - jak zacząć

  Zakłady bukmacherskie - jak zacząć

  W tym artykule przybliżamy podstawowe wiadomości na temat zakładów bukmacherskich online. Pokazujemy czym one są i na czym polegają. Pokazujemy przykłady kasyn, w których można dokonać zakładów sportowych, oraz opcje bonusowe, na które moga liczyć początkujący jak i stali gracze. Prezentujemy także krótką historię bukmacherki.

  czytaj więcej...

 • Czy zakłady bukmacherskie są legalne?

  Czy zakłady bukmacherskie są legalne?

  W tym artykule prezentujemy podstawowe informacje na temat legalności zakładów bukmacherskich online w Polsce. Pokazujemy stanowisko Unii europejskiej oraz podstawowe aspekty prawne dokonywania zakładów sportowych z punktu widzenia Polaków.

  czytaj więcej...

 • Jak wybrać bukmachera online?

  Jak wybrać bukmachera online?

  Wybierając bukmachera online należy zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa danych i płatności, ofertę zakładów danego bukmachera, możliwość dokonywania zakładów poprzez aplikacje mobilne i kilka innych czynników. Dowiedz się więcej.

  czytaj więcej...

 • Systemy bukmacherskie online

  Systemy bukmacherskie

  Zakłady bykmacherskie to nie tylko kwestia szczęścia ale także fachowej wiedzy. Dlatego prezentujemy najbardziej popularne systemy bukmacherskie online takie jak superbety, dziesięciokrotnotność, progresja, zasada słupkowa i inne. Sprawdź jak można obstawiać.

  czytaj więcej...

 • Porady bukmacherskie online

  Fachowe porady bukmacherskie

  Prezentujemy wskazówki dotyczące zakładów bukmacherskich online, które przydadzą się każdemu początkującemu graczowi. Podpowiadamy jak wybrać bukmachera w internecie, jak obstawiać zakłady, czy warto grać według systemu oraz jaka dyscyplinę wybrać.

  czytaj więcej...