300 zł bonusu na wirtualne sporty online od Noblebet

Sporty wirtualne zyskują na popularności jak nigdy wcześniej. Wszystko za sprawą sytuacji na świecie i poleceń dotyczących pozostania w domu. Właśnie dzięki temu możecie się na nowo skupić na udanej i wciągającej rozrywce, tym razem przy użyciu całkowicie fikcyjnych drużyn i sportowców. Noblebet ma z tej okazji wyjątkową promocję, która pozwoli wam powiększyć wasze saldo nakierowane właśnie na ten produkt, o 300 złotych. Przy tym wszystkim minimalna kwota depozytu uprawniająca do wyciągnięcia dodatku to zaledwie 10 złotych. Dzięki temu zagrać może każdy, bez wyjątku na swoje upodobania i możliwości finansowe. A wszyscy wiemy, że dobry start to podstawa do kolejnych sukcesów.

Bonus na sporty wirtualne od NoblebetWirtualny bonus do 300 zł

Promocja powitalna na zakłady wirtualne jest jednorazowa i skorzystać z niej mogą jedynie te osoby, które jeszcze nie deponowały żadnych środków na stronie zakładów sportowych Noblebet. Aby odebrać dodatek, należy przejść przez krótki formularz rejestracyjny. Jego wypełnienie zajmuje zwykle kilkadziesiąt sekund, do czego dochodzi jeszcze dodatkowa weryfikacja danych, mająca odpowiadać za sprawdzenie, czy z konta korzysta właściwa i pełnoletnia osoba. Następnie trzeba przejść do działu wpłat, gdzie przy depozycie zaznaczycie opcję BONUS WIRTUALNY 300 PLN. Wpłata od 10 do 300 złotych zostanie dzięki temu automatycznie podwojona, a wy zyskacie natychmiastowy dodatek, pozwalający wam grać za więcej środków przy ulubionych zakładach sportowych.

Warto odnotować, że tryb wirtualny dotyczy kilku produktów, które znajdziecie w specjalnej zakładce zakładów Noblebet. Widoczne są tam m.in. żużel, piłka nożna oraz wyścigi konne. Rzecz jasna zestawienie jest stale powiększane i poszerzane, dzięki czemu możecie spodziewać się ciekawych rozgrywek, przy których kursy będą dla was szalenie ciekawe i wciągające. Środki, które wygracie za sprawą premii należy obrócić. W przypadku tych działań warunek obrotu wynosi 5-krotność stawki, zatem nie będą to wielkie problemy. Po realizacji tego założenia gotówkę można wypłacić na konto bankowe lub przeznaczyć na dowolne inne produkty z zestawienia Noblebet. Należy pamiętać, że bonus 100% do 300 złotych nakierowany jest wyłącznie na sporty wirtualne. Akcja jednocześnie wyklucza was z udziału w premii powitalnej bazowej, gdzie czeka nawet 800 złotych na grę – trzeba zatem wybrać.

W promocji obowiązuje prosty regulamin z jego warunkami i zasadami. Dotyczą one wszystkich graczy i nie ma od tego żadnych odstępstw.

Odbierz bonus 300 zł

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: