Zwiększ swoją wygraną o 40% razem z ForBet

Sporty wirtualne cieszą się coraz większym powodzeniem na naszym rynku. W końcu możemy je obstawiać szybko i o każdej porze dnia czy nocy. Nie dziwi nas zatem fakt, że coraz więcej firm bukmacherskich stara się nas do nich przekonać. Robią to między innymi za pomocą ciekawych promocji. Tak też mamy w przypadku marki forBET.

Obstawiaj wirtualnie i zwiększaj wygrane z LvbetW ofercie forBET znajduje się specjalna zakładka oznaczona jako wirtualne II. Mamy tu do czynienia zarówno z rozgrywkami piłkarskimi, jak i wyścigami żużlowymi, koni, psów i motocykli. forBET proponuje nam obstawianie zakładów w tej sekcji, gdzie poprzez wiele zdarzeń na kuponie możemy liczyć nawet na 40% wyższe wygrane niż zazwyczaj. Cała zabawa polega na tym, że im więcej będziemy mieć zdarzeń na kuponie, tym więcej dostaniemy bonusu.

Wygląda to następująco:

3 zdarzenia – 5%

4 zdarzenia - 10%

5 zdarzeń - 15%

6 zdarzeń - 20%

7 zdarzeń - 25%

8 zdarzeń - 30%

9 zdarzeń - 35%

10 zdarzeń - 40%

Im zatem więcej zdarzeń znajdzie się na naszym kuponie, tym wyższe teoretycznie mogą być nasze wygrane. 40% to przecież już prawie połowa więcej niż to, co normalnie jesteśmy w stanie wygrać. Jak spojrzymy na wykaz, to okazuje się, że już przy 5 zdarzeniach dostaniemy 15% więcej, czyli z nawiązką zwróci się nam to, co zostaje normalnie pobrane jako podatek. To świetna oferta nie tylko dla miłośników zakładów na sporty wirtualne, lecz także i ryzykantów. 

Polecamy oczywiście zapoznać się także z kilkoma innymi ofertami na stronie forBET, w tym z atrakcyjnym bonusem na start czy też maxi zyski. 

Powiększ swoją wygraną o dodatkowe 40%

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: