Bonus 50 zł za obrotem 1000 zł w NobleBet

NobleBet wchodząc na polski rynek udostępnił od razu kilka, bardzo mocnych promocji bukmacherskich. Jedna z nich skierowana jest wyłącznie na graczy najaktywniejszych, którzy w ciągu jednego tygodnia będą mogli obrócić nie mniej niż 1 000 złotych. Takie osoby mogą tu liczyć na dodatek w postaci ekstra 50 złotych na dalsze zmagania. Aby po nie sięgnąć, między poniedziałkiem a niedzielą konieczny jest przedstawiony wyżej obrót, ale także spełnienie kilku warunków dodatkowo. Głównymi z nich jest to, że pojedyncze kupony nie mogą być niższe niż 0,50 złotych, a minimalny kurs z kuponu powinien wynosić co najmniej 2,20, co automatycznie zaliczy was do tej promocji.

Ekstra 50 złotych na dalsze zmagania w bonusie NoblebetDodatek jest odnawialny i możecie go realizować co tydzień. Warunki udziału są niezmienne, co naturalnie oznacza tylko tyle, że bez trudu można je zapamiętać. Środki bonusowe pojawią się na koncie w momencie, gdy wszystkie poprzednie środki bonusowe zostaną wykorzystane. Przewidziana, że sama promocja potrwa do 29-go listopada tego roku, aczkolwiek na tym etapie nie możemy wykluczyć, że zostanie dodatkowo przedłużona o kolejne tygodnie. Wieści w tej sprawie, jak również o pozostałych warunkach i zasadach, znaleźć można na stronie samego operatora. NobleBet jest w tej kwestii bardzo szczegółowe, dlatego wszystkich punktów jest aż 18. Nie ma się jednak czym obawiać, to proste deklaracje, które spełnić musi każdy zarejestrowany gracz tej marki.

W razie wszelkich wątpliwości i pytań, możecie sprawdzić sam regulamin, jak również skonsultować go bezpośrednio z obsługą klienta, która naturalnie działa w języku polskim. W tym celu oddelegowano graczom czat na żywo, do którego dotrzecie w prawej części strony.

Odbierz bonus 50 zł

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: