Mistrzostwa typerów 2020 na zakłady sportowe Fortuna

Mistrzostwa Typerów 2020 od bukmachera Fortuna to 365 dni rywalizacji. Za ich sprawą dołączycie do grona osób ambitnych, które chcą udowodnić swoją wartość za sprawą poprawnego typowania meczów poprzez stronę tego operatora. Możecie tu walczyć o naprawdę ciekawe premie, co potwierdza zresztą firma: „Co miesiąc nagrodami rzeczowymi oraz bonusami nagradzamy mistrzów typowania w rankingu ogólnopolskim oraz w rankingach prowadzonych w każdym z prawie 600 punktów sprzedaży. W Rankingu Ogólnopolskim wyłaniamy najlepszych 50 typerów, a w Rankingu w Punkcie po 5 laureatów z danego Punktu. Sprawdź, co możesz wygrać w danym etapie, klikając „zobacz aktualny etap”.” – brzmi dobrze, ale warto się dowiedzieć, jak prezentuje się nam całość.

Mistrzostwa typerow 2020 w FortunaW pierwszej kolejności musicie się oczywiście zarejestrować i posiadać aktywne konto na stronie Fortuny. To prosty warunek, który możecie zrealizować maksymalnie w ciągu kilku minut. Drugi etap to zapisanie się do programu Fortuna Klub Plus. Po tym wszystkim gdy tylko zostawisz kupon, musisz zgłosić go do Mistrzostw Typerów – to proste, zaznaczycie pole dostępne przy typowaniu. W przypadku gry w punkcie stacjonarnym konieczne jest poproszenie pracownika o reakcję. W grę wchodzą jedynie kupony klasyczne, te nastawione na mecze LIVE oraz z trybu wirtualnego nie są brane pod uwagę, co musicie pamiętać przed startem swojej zabawy.

Wygrane naliczane są oczywiście na bazie iloczynu wskaźnika oraz wypłaconej wygranej. Tu popłaca się aktywność, dlatego też grajcie dużo kuponów, ale jednocześnie starajcie się tak, by te okazywały się zwycięskie. Bądź co bądź Fortuna chce znaleźć najlepszych graczy, którzy naprawdę będą mogli sięgać po tytuł mistrzowski. Co miesiąc wybieranych jest ponad 3 000 zwycięzców, to właśnie do nich trafiają nagrody. Jakie to są propozycje? O tym wszystkim przeczytacie już na stronie. Dostępny jest oczywiście prosty regulamin (W formie PDF), który objaśnia nie tylko drogę do zwycięstwa, ale też wszelkie bonusy i premie, które będą wam przysługiwać za sprawą potencjalnego zwycięstwa.

Sięgnij po tytuł Mistrza Typerów i atrakcyjne bonusy

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: