Bonus do 1150PLN freebet i zakład bez ryzyka w eWinner

Jeśli cenicie sobie promocje powitalne, zdecydowanie polecamy wam poznać się z ofertą bukmachera eWinner. Ten polski bukmacher dopiero pojawił się na rynku, serwując nam przejrzystą, prostą i intuicyjną stronę internetową. Otrzymacie zatem kolejny podmiot bukmacherski, który jest w stanie zapewnić odpowiednio wysoki poziom, wsparty zresztą przyznaną licencją od Ministerstwa Finansów. Dzięki temu możecie oczekiwać zdecydowanie ciekawego wsparcia, do tego już przy premii powitalnej, która dodatkowo została tu rozbita na trzy części. Dzięki temu nie musicie się martwić o konieczność wpłacania dużych środków, a jednocześnie otrzymacie wsparcie, które nie tylko znacznie wydłuży czas waszej gry, ale przede wszystkim da realne wsparcie do tego, by wygrywać częściej i więcej.

Bonus powitalny do 1150PLN w eWinner

Bonus powitalny do 1150PLN w eWinnerJak już wspomnieliśmy, promocja powitalna od tego bukmachera rozbita jest na trzy części. By z nich skorzystać, konieczne jest założenie konta i późniejsze dokonanie odpowiednich depozytów. Proces rejestracyjny nie zajmie wam dłużej niż minutę.

To prosty formularz, którego wypełnienie otworzy wam drogę do późniejszego logowania. Oczywiście konieczna tu jest także odpowiednia weryfikacja. Prawo polskie wymaga tego aspektu, by mieć pewność, że gracze są pełnoletni, a także nie podszywają się pod nikogo innego.To ważne, ale jednocześnie daje absolutną pewność, że współpracujecie z marką uczciwą i ceniącą sobie bezpieczeństwo. Zresztą, sama strona jest właściwie szyfrowana, a wspomniane płatności dokonacie wyłącznie przez sprawdzone rozwiązania, takie jak Pay By Link, BLIK czy szybkie przelewy i Blue Media razem z konkretnymi bankami, z których prawdopodobnie korzystacie. Procesy te są błyskawiczne, pozbawione dodatkowych opłat i właśnie bezpieczne. Pierwszy z nich zapewni wam możliwość wykorzystania zakładu bez ryzyka.  Jego mechanika jest prosta i można ją podzielić na zaledwie trzy punkty. Po założeniu konta i zagraniu kuponu za prawdziwe pieniądze, możecie się spodziewać zwrotu środków, jeśli ten kupon okaże się nietrafiony. W ten sposób trafi do was do 150 złotych w zależności od granego kuponu, aczkolwiek jego najniższa wartość to 20 złotych. Naturalnie wiążą się z tym pewne warunki, które eWinner skwitowało prostym komunikatem: „W przypadku przegranej zwrócimy Ci stawkę w formie bonusu! Aby wypłacić otrzymane środki z Zakładu bez Ryzyka obróć nimi 6-krotnie kuponami z kursem minimalnym 2.50.”

Zarówno drugi jak i trzeci depozyt będą dla was jeszcze korzystniejsze. Gwarantują one bowiem 100% więcej środków przy wpłacie, nawet do 500 złotych każdorazowo. Dzięki temu zapewnicie sobie kolejnych 1 000 złotych na grę, przy jednocześnie prostych warunkach wymaganych tu do realizacji. Rzecz jasna, w każdym przypadku z takich wydarzeń skorzystacie tylko jeden raz, dlatego też warto przemyśleć dokładnie kwoty depozytu. Tu również minimalna wartość wpłaty to 20 złotych, aczkolwiek należy pamiętać o wymaganym obrocie stawką, który wynosi tu 2,50 od kursu. Przy pełnym obrocie środkami, pieniądze trafią na twoje konto główne i będziesz mógł nimi zarządzać w dowolny sposób. Sześciokrotny obrót nie powinien tu stanowić problemu, jako iż te warunki są znacznie przyjaźniejsze i łatwiejsze niż w kasynach internetowych. Tak niska wartość obrotu jest zresztą jednym z głównych atutów gry na eWinner.

W promocji obowiązuje prosty regulamin, do którego dotrzecie poprzez odpowiednie podstrony zakładów sportowych. Zapoznajcie się z tymi zapiskami przed startem waszej gry.

Odbierz bonus powitalny 1150 zł

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: