49PLN w bonusie na telefon w Totolotek

Chcecie 49 złotych na grę mobilną? Totolotek sprawi, że zyskacie je bez najmniejszego problemu. Taki właśnie bonus czeka na nowych użytkowników smartfonów oraz tabletów. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, co przełoży się na możliwość spełnienia swoich pasji bez względu na to, w jakim miejscu przebywacie – wystarczy naładowane urządzenie oraz dostęp do internetu. Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych użytkowników, dlatego możecie liczyć na dodatek od razu w pierwszym dniu posiadania konta. By po niego sięgnąć, wystarczy się zalogować na swoim koncie oraz przejść do ściągnięcia aplikacji. Jest ona dostępna na urządzenia z systemem operacyjnym Android. Nie ma obecnie opcji iOS.

bonus mobilny Totolotek

Bonus Totolotek przyznawany jest do pierwszej mobilnej wpłaty. Wystarczy zdeponować 20 złotych, by wziąć udział w zabawie. Maksymalna wartość to 49 złotych, co w praktyce przy takim depozycie zapewni wam 98 złotych na dalszą grę. Pamiętajcie, by przy działaniach korzystać tylko z aplikacji. Promocja trwa do końca bieżącego roku, dzięki czemu możecie próbować swoich sił dowolnie. Ważną informacją jest tu fakt, że nie musicie rezygnować przy tym z promocji powitalnej na urządzenia klasyczne. Oba bonusy mogą być wykorzystane jeden po drugim, co dodatkowo gwarantuje wam możliwość realizacji podwojenia wpłaty do poziomu 1 000 złotych. Środki tego rodzaju możecie wykorzystać w dowolnie wybranych zakładach z oferty Totolotka.

W promocji obowiązuje bukmacherski regulamin, który dokładnie zaznacza, jak grać, w jakich terminach i przy jakich minimalnych oraz maksymalnych stawkach. Ta wiedza pozwoli skupić się wyłącznie na dobrej zabawie, a tej jest akurat w Totolotku co nie miara. Możecie liczyć także na pełną pomoc obsługi klienta.

Odbierz bonus

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: