Bonusy na Wielkanoc od bukmachera internetowego forBET

Wielkanocny bonus od bukmachera forBET zainteresuje każdego z was. To zestawienie jedenastu kolejnych dodatków, które aktywować będzie można między 3 a 13 dniem kwietnia. Musicie przy tym uważać, jeśli minie północ, dana promocja przepada i jest tym samym zamieniana na inną. Warto się zatem pośpieszyć, szczególnie, że jako zarejestrowani i aktywni gracze tego operatora, możecie skorzystać ze wszystkich kolejnych dodatków. Marka nie ogranicza was bowiem do wyboru, dzięki czemu złapiecie dla przykładu bonusy bez ryzyka i bez podatku, dodatkowe zakłady na żywo czy powiększenie wskazanych kursów, na które można obstawiać. Co prawda z powodu panującego wirusa samych wydarzeń jest znacznie mniej niż zwykle, ale właśnie dzięki temu tym bardziej trzeba docenić akcje wspierające.

Otrzymaj zwrot przegranego kuponu do 100zł w forbetOtrzymaj zwrot przegranego kuponu do 100zł

Bukmacher forBET oferuje swoją promocję w formie boiska piłkarskiego na którym znalazło się jedenaście jajek. Te możecie rozbijać co dzień w zależności od daty. Po kliknięciu na pokazane jajko będziecie mogli zobaczyć przypisany do niego dodatek. Każdego dnia będzie to coś zupełnie innego. Przykładem są zakłady bez ryzyka, które będą odpowiedzią na oczekiwania graczy, którzy grają bardzo ostrożnie i szukają drugiej szansy: „Z każdym rokiem oferta na e-sporty jest co raz większa, sezon trwa prawie cały czas. Nagrody w największych turniejach sięgają kilkudziesięciu milionów dolarów. Na naszej stronie można też oglądać transmisje na żywo z ciekawszych wydarzeń. Warto spróbować sił i postawić kupon, najlepiej za kwotę od 20 do 100 złotych. Wówczas w przypadku przegranej zwracamy stawkę!” – naturalnie to zaledwie jeden z przykładów o których warto wiedzieć. Ten konkretny bonus obowiązywał 7-go kwietnia, aczkolwiek o północy zostanie zamieniony.

Musicie pamiętać, że każdy z tych dodatków forBET ma swój regulamin. To właśnie tam znajdziecie wszelkie informacje o tym jak grać i przy jakich warunkach i zasadach. Przykładowo, akcja, którą zaprezentowaliśmy powyżej dotyczy jedynie kuponów nastawionych na esport. Muszą się na nim znaleźć 3 zdarzenia (co najmniej) przy minimalnym kursie każdego z nich na poziomie 1,30. Bukmacher zwraca stawkę do 100 złotych włącznie. Jak zatem widzicie, jest prosto i przejrzyśćie. Wszystkie dodatki tej marki działają podobnie, dlatego rzućcie okiem na regulamin i dołączcie do gry. W razie pytań i uwag do waszej dyspozycji pozostaje obsługa przez live czat.

Zgarnij bonus forBet

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: