Bonus bukmacherski bez depozytu w LSbet

bonus bukmacherski 20 zł bez depozytu w lsbetLSBet zaproponował swoim graczom jeden z ciekawszych bonusów bukmacherskich bez depozytu, jakie znajdziecie w sieci. Akcję podzielono na dwa człony. Pierwszy z nich zakłada, iż otrzymacie 20 złotych do gry, bez żadnego depozytu. Innymi słowy, za samo założenie konta zgarniacie premię, którą potem wykorzystacie dowolnie w zakładach sportowych.

Głównym daniem tego bukmachera online jest jednakże akcja, która zakłada powiększenie depozytu. W przypadku LSBet kwota ta sięgnie 200% do nawet 1 000 złotych. Jeśli zatem, przykładowo, zdeponujecie 500 złotych, to łącznie na dalszą grę obsługa przekaże wam 1 500 złotych. Trudno sobie wyobrazić, że to prawdziwe przedsięwzięcie? Potwierdzamy, wszystko jest przetestowane i gotowe na wasze przybycie.

Minimalna kwota, jaką należy zainwestować, by brać udział w promocji to 50 złotych. Do tego, jeśli już zdecydujecie się na wykorzystanie tej gotówki, by potem ją wypłacić, musicie ją obrócić jeden jedyny raz. To absolutna nowość i fenomen wśród usługodawców rozrywki on-line, dlatego gorąco radzimy spojrzeć na ofertę i puścić swoje pierwsze zakłady. Konieczne jest, by skonsultować przekazanie gotówki z obsługą klienta, która zareaguje natychmiastowo na wasze zgłoszenie, jeśli to trafi do nich za pomocą czatu na żywo. To akcja, wobec której nie można przejść obojętnie. Przekonajcie się o tym sami i załóżcie nowe konta!

Odbierz bonus bez depozytu

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: