Kalendarz świąteczny 2019 na zakłady online LVBET

Prezentujemy wam kalendarz świąteczny od LVBet. Bukmacher internetowy wdrożył przedsięwzięcie, które będzie z graczami tej marki aż do Wigilii. Dzięki temu zapewnicie sobie liczne nagrody i premie, a wszystko to w akompaniamencie śniegu, dobrej zabawy, relaksu i… prostoty. Całe przedsięwzięcie zbudowano bowiem tak, by było w pełni intuicyjne i łatwe do wykorzystania nawet dla graczy całkowicie początkujących. W naszym krótkim materiale wyjaśniamy dokładnie to, co na was czeka i czego się możecie spodziewać w ciągu najbliższych tygodni. Nudy nie zaznacie, szczególnie, że możecie odbierać wszystkie promocje LvBet po kolei i nie ma w tym żadnych ograniczeń. Jeden dodatek dziennie brzmi bardzo dobrze, prawda?

Kalendarz świąteczny 2019 na zakłady online LVBET

Kalendarz świąteczny 2019 na zakłady online LVBETSam kalendarz zbudowano tak, by zarejestrowane osoby mogły z niego skorzystać w każdej chwili. Zwykle wydarzenia aktywne są od północy do 23:59, aczkolwiek są od tego pewne odstępstwa. W praktyce możecie sięgać po bonusy każdego dnia i bez wyjątków. Konieczne jest przy tym spełnienie prostych warunków, które znajdziecie rozpisane poukrywane pod ciasteczkami, widocznymi z poziomu aplikacji. Przykładowo może to być cashback, doładowanie gotówkowe, wsparcie bonusowe przy grze na dane zawody czy chociażby freebety. Nie całe zagadnienie jest nam obecnie znane, bowiem LVBet dopuszcza otwieranie tylko tych promocji, które trwają w danym dniu lub tych, które już zostały zrealizowane. Przykładowe działania tego typu widoczne są oczywiście teraz, także jeśli tylko chcecie się rozejrzeć przed podejmowaniem konkretnej decyzji, nic nie stanie tu na drodze. Pamiętajcie, że o ile możecie wykorzystać każdy bonus po kolei, tak nie ma tu żadnej sposobności do tego, by do niego wrócić. Są jednorazowe i jedynie w wyznaczonych terminach. Warto o tym pamiętać, bowiem obsługa zakładów często otrzymuje pytania i prośby z tym powiązane. A pomyśleć, że wszystko zaczęło się od akcji „Dobry Start”, w której premiowano waszą aktywność na bazie tego wpisu: „Postaw zakład kombi w dniu dzisiejszym w ofercie sportowej z minimum 3 selekcjami i kursem kuponu min. 2.50, a jutro otrzymasz bonus 10 PLN na swoje konto.” – było prosto, prawda? I tak zostało!

W promocji obowiązują odpowiednie regulaminy, które pokażą wam jak grać oraz jak prezentują się wszystkie poszczególne warunki i zasady dopisane do zagadnienia.

Odbierz swój Świąteczny bonus

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: