BetClic live (na żywo)

Betclic po dłuższej przerwie wraca do Polski. I trzeba przyznać, że robi to dokładnie z takim przytupem, jaki kojarzymy z ich lat funkcjonowania na rynku. Bukmacher postarał się o to, by jego oferta mocna była na każdej realnej płaszczyźnie. Oznacza to oczywiście tyle, że zestawienie Na żywo będzie do waszej dyspozycji już teraz. Znajdziecie tam kluczowe wydarzenia sportowe na cały dzień, jak również rozpiskę harmonogramu, który pomoże w doborze kolejnych propozycji, przygotowanych na dalszy okres. Stąd też opracowaliśmy dla was krótką recenzję, w której poruszamy kwestie związane z powrotem marki. Dzięki temu łatwiej się wdrożycie i zrozumiecie, dlaczego warto założyć tam konto.


Betclic live (na żywo)

Betclic live sportTworzenie konta na stronie Betclic jest dziecinnie proste, aczkolwiek cały proces skierowany jest rzecz jasna wyłącznie do osób pełnoletnich. Przejście przez taki proces zajmuje zwykle minutę. Po realizacji wszelkich założeń z tym związanych możecie podjąć dalsze zmagania na stronie, dokonać wpłaty i zagrać swój pierwszy kupon. Wszystko to będzie możliwe bez względu na posiadane przez was urządzenie. Sprawdza się tak komputer i laptop, jak również smartfon i tablet. W każdym przypadku zyskacie pełne wsparcie Betclic, które zresztą dokłada wszelkich starań do tego, by komfort rywalizacji stał tu na podium, zaraz obok atrakcyjności oferty i dodanych promocji. W trybie zakładów na żywo także możecie liczyć na niezwykle wiele, co skutkuje pozytywnymi recenzjami, których już teraz mnóstwo znaleźć można w sieci. Samą zakładkę „Na żywo” znajdziecie w górnym panelu menu. Jest przy nim widoczna liczba dostępnych obecnie zdarzeń, dlatego możecie ją monitorować na bieżąco. Poniżej zaprezentujemy ich podstawowe możliwości.

 

Dyscypliny dostępne na żywo w Betclic

Kliknięcie na zakładkę automatycznie przeniesie was do strony związanej z zakładami sportowymi online. By jednak stawiać na konkretne zakłady, pamiętajcie, że najpierw musicie uzupełnić swoje konto o prawdziwe środki finansowe. Możecie tego dokonać na dowolnie wybrany przez was sposób. W każdym przypadku są to działania błyskawiczne i dostępne dla was od ręki. Dzięki temu dotrzecie do listy piłki nożnej, tenisa, koszykówki czy innych. Zestawienie zawsze i bez wyjątków dostępne jest w zależności od bieżących wydarzeń sportowych na świecie. Jeśli zatem jakieś rozgrywki rozgrywane są rano lub w nocy, możecie na nie liczyć. Samych dyscyplin jest tu rzecz jasna znacznie więcej, aczkolwiek w razie potrzeby możecie sprawdzić dokładne harmonogramy i sprawdzać je potem na bieżąco na stronie Betclic. Zwykle jest to od 30 do ponad 100 propozycji, z czego największa ich ilość przypisana jest oczywiście na weekendowe wieczory, kiedy rozgrywane są najważniejsze mecze piłki nożnej, choć nie tylko jej.

Transmisje i obstawianie meczu

Transmisje i obstawianie meczuJeśli chodzi o mecze, dostępne są one przy klasycznym układzie. Kursy na żółtym tle oraz ogólnie ciemno szare zestawienie strony. W przypadku aplikacji mobilnej całość prezentuje się niezwykle podobnie i przejrzyście. Responsywność jest tu zresztą jedną z kluczowych opcji, dzięki czemu możecie liczyć na spokojne użytkowanie możliwości danej strony. Jeśli z kolei chodzi o transmisje, wystarczy wybrać bezpośrednio mecz i kliknąć na niego. Przeniesie was to do wyglądu ogólnego strony, gdzie znajdziecie  dane bazowe, wynik live oraz zestawienia dostępne do typowania. Filtrowanie oferty stoi tu na szerokim i mocnym poziomie. Nie znajdziecie co prawda relacji wideo z prawdziwego zdarzenia, ale pojawi się boisko 2D razem z odpowiednim komentarzem. Dzięki czemu monitorowanie wydarzenia jest proste, co możecie zresztą dodatkowo stymulować transmisją w TV czy z poziomu stadionu, w zależności od własnych preferencji.

Typowanie w takim trybie jest bardzo proste. Jedyne co musicie zrobić, to wybrać opcję, która was interesuje. Poprzez kliknięcie przycisku na danym kursie, wasza propozycja zostanie przeniesiona na prawą stronę, gdzie widnieje wgląd w kupon. Jest opcja pojedyncza, wielokrotna oraz systemowa. Do tego stale możecie monitorować inne kupony, które graliście już wcześniej lub są aktualnie aktywne. W ten sposób w razie potrzeby zmodyfikujecie swoje chęci. Każde z trzech wspomnianych rozwiązań wiąże się z zupełnie innymi rozwiązaniami od gry na jedną propozycję, przez dodawanie ich systemowo do kilkunastu, gdzie nie każde z nich musi wejść, by zakończyć się pozytywnie.

Promocje przypisane do gry na żywo u Bukmachera Betclic

Bukmacher Betclic dysponuje swoją stacją Betclic TV oraz aplikacją mobilną. Poza tym do dyspozycji widnieje jednak zestaw czterech promocji bukmacherskich. Skorzystacie z każdej z nich i wszystkie cechują się ciekawymi dodatkami. Dostępny jest Cashout, kupon Multi, ale też powiększenie wygranej o 50% i Boosty na konkretne i wskazane przez bukmachera wydarzenia. Opisy są tu na tyle proste, że Betclic wskazuje jedynie kilka linijek, które was zainteresują. Przykładem jest Cashout: „CashOut pozwala zakończyć kupon jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń, a zatem możesz otrzymać wygraną, nie czekając na ostatni mecz na kuponie. CashOut dostępny jest na każdej platformie zarówno dla kuponów pojedynczych jak i wielokrotnych.” – do tego dochodzą jeszcze informacje o tym, gdzie się taki dodatek znajduje, jak go użyć oraz dane przykłady. Wszystko to sprawia, że możecie grać od razu, nawet jeśli nie mieliście wcześniej wiele wspólnego z rozwiązaniem tego typu. Polecamy szczegóły promocji. Wszystkie zawarte są na stronie organizatora, gdzie widoczne są również regulaminy. Takie warunki i zasady są obligatoryjne, dlatego ich przeczytanie jest dla was konieczne.

Obsługa klienta przy grze na żywo

Wsparcie klienta zawsze jest szalenie ważne, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że trendy te zmieniają się na korzyść samych użytkowników. Od operatorów oczekuje się pełnego zrozumienia sytuacji i przede wszystkim dyspozycyjności. Nie inaczej jest z Betclic, które chce reagować na pojawiające się zapytania od razu. Dlatego też powstał dział pomocy. Na witrynie znajdziecie FAQ z niezbędnymi odpowiedziami na zadawane przez was pytania. Do tego dochodzi oczywiście czat na żywo, który ma funkcjonować przez cała dobę. Za jego sprawą sprawdzicie stan swojego kuponu lub zadacie pytanie o jego negatywne rozliczenie bądź niewykorzystaną promocję. Nie musicie się martwić o czas oczekiwania, jako że takie kwestie rozwiązywane są obecnie od ręki.

W razie zainteresowania wystarczy kliknąć po zalogowaniu na ikonkę czatu na żywo, po czym zostaniecie przeniesieni do okienka do którego następnie dopisany będzie odpowiedni konsultant. Takie działania są proste i sprawiają, że możecie koncentrować się wyłącznie na grze, czyli na tym, co jest dla was najważniejsze. Samo Betclic wykonało tu ogromną pracę, dlatego ich wdrożenie – ponowne – na rynek będzie dla was czymś pozytywnym. Korzystajcie i przekonajcie się na własnej skórze, jak wielki progres został tutaj dokonany w ostatnich latach.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: