Alternatywa dla Futbolu w Europie u buka online STS

Wirtualna liga teraz dostępna w STSSTS stworzyło Wirtualne Ligi! To pierwsza w Polsce inicjatywa tego typu, która pozwoli wam na typowanie meczów piłkarskich tak, jakby odbywały się naprawdę. Oczywiście uzyskane w ten sposób wyniki nie będą miały żadnego wpływu na realny wygląd tabeli np. Premier League, ale dla gracza będzie to unikatowa sposobność do tego, by nie tylko postawić na mecz, ale także go obejrzeć. Wszystkie potyczki odbywać się będą w czasie rzeczywistym – potrwają zatem 90 minut.

Jak to możliwe by uzyskane wyniki były miarodajne?

Jak informuje nas bukmacher STS, wzięto pod uwagę analitykę i statystyki z ponad 50 000 spotkań rozegranych na świecie. To właśnie na ich podstawie wytyczone zostaną konkretne ścieżki klubowe.Co więcej, pojawi się tu możliwość typowania zagadnień dodatkowych.  W grę zatem wchodzi nie tylko klasyczne 1 X 2, ale też ok. 50 innych propozycji, które dotyczyć będą Anglii, Hiszpanii oraz Niemiec. Być może zestawienie to dodatkowo zostanie jeszcze rozbudowane. Pierwsze próby odbyły się 4 i 5 kwietnia i co ważne, rozgrywane były w normalnych godzinach, kiedy standardowo typowaliście i oglądaliście przed TV dane potyczki.

Całość zagadnienia została przez STS rozpisana następująco: „Dobrze wiesz, możesz obstawiać! Nawet 50 zakładów na hitowy mecz. Obstawianie zakładów jest możliwe zarówno w ramach oferty przedmeczowej oraz zakładów live, w czasie których będziesz miał dostęp do symulacji na żywo! Bądź na bieżąco z rozgrywką i obstawiaj opierając się na przebiegu meczu.” – po czym dodano jeszcze: „Oferta obejmuje zakłady znane z klasycznej oferty ligowej, w związku z czym pojawia się przed Tobą możliwość obstawiania rozstrzygnięcia końcowego meczu, dokładnego wyniku, liczby goli i wiele więcej – nawet do 50 zakładów na dany mecz.” Wygląda obiecująco, prawda? Wirtualne Ligi różnią się od klasycznego wirtualnego zakładu tym, że uczestniczą w nim prawdziwe drużyny, w tym wszystkie te ulubione, które ceniliście sobie przez lata i których pożądaliście na swojej drodze.

O tym jak prezentują się Ligi Wirtualne, gdzie znajdziecie taką ofertę, a także gdzie obejrzycie przebieg meczu, gdzie trafi jego wynik oraz sprawy legalności, wszystko to, przeczytacie na stronie STS, które dołożyło wszelkich starań do tego, by gracze otrzymali najbardziej unikatowe doświadczenie w historii typowania wirtualnych zakładów sportowych. W dobie szalejącego wirusa będzie to być może najlepsze przeżycie, jakie spotkacie. Pełen mechanizm i system gry, który tu obowiązuje, oczaruje was od pierwszej chwili. Co równie ważne, polski bukmacher udostępnia także liczne promocje, które będzie można wykorzystać w tymże systemie. To świetna okazja do szybkiego typowania, przy czym dodatkowo zasiądziecie przed ekranem i całe spotkanie obejrzycie na żywo – w świetnej jakości audiowizualnej.

Jeśli jesteście zainteresowani nowym programem STS, zapraszamy na ich stronę. Jednocześnie musicie mieć na uwadze, że do waszej dyspozycji jest obsługa klienta, działająca w normalnym trybie za sprawą czatu na żywo. Znajdziecie go bezpośrednio na stronie, także w wydaniu mobilnym.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: