Betadonis - zakłady sportowe online

WSTĘP

Zapraszamy do naszej najnowszej recenzji Betadonis, który od niedawna gości w naszym rankingu bukmacherów. To operator, który działa na rynku już od przeszło siedmiu lat. Sam ten fakt powinien być wystarczającym zapewnieniem, że działają naprawdę dobrze i skutecznie. Marka należy do Allcomponent N.V. i posiada licencję przyznaną bezpośrednio na podstawie prawa obowiązującego w Curacao. Tam zresztą posiadają swoją siedzibę i oferują swoje usługi. Jeśli rozważacie założenie nowego konta, dobrze rozważyć właśnie taką sposobność. Sam proces rejestracyjny potrwa nie dłużej niż kilka minut. Zatem jeśli jesteście pełnoletni, właściwie nie ma się co zastanawiać. Wszystko jest oczywiście właściwie szyfrowane, zatem dane są przechowywane w miejscu bezpiecznym, podobnie jak i środki finansowe. Depozyty zresztą zrealizujecie na podstawie kilku różnych płatności. Mogą to być karty debetowe i kredytowe od Visa, Mastercard oraz Maestro. Do tego dochodzi transfer bankowy, Qiwi, AstroPay, WebMoney czy znacznie popularniejsze portfele internetowe, Skrill i Neteller. Całość uzupełni system przedpłacony paysafecard. W kolejnych działach rozmawiamy o najważniejszych tematach powiązanych z firmą, bonusach, ofercie gier czy obsłudze klienta. Miłej lektury!

Sprawdź szczegóły bonusu bukmacherskiego:

15% cashback w promocji bukmacherskiej Betadonis

OFERTA PROMOCYJNA BUKMACHERA

Oferta bukmachera Betadonis zakłada dwa główne bonusy. Oczywiście możecie z nich skorzystać w wybranej przez siebie chwili. Jeśli zakładacie świeże konto, najlepiej jest wykorzystać premię od pierwszej wpłaty. Graczom oferuje się o 25% większe wpłaty, gdzie minimalna wynosi 10 euro, natomiast maksymalna 300 euro. W taki sposób zyskacie nawet do 75 euro w gotówce. Oczywiście należy kwotą obrócić. Warunek ten jest jednak jednym z najprostszych na jakie możecie trafić w sieci. Dlaczego? Bowiem wystarczy dziesięciokrotnie rozegrać tą stawką przy wartości 2,00. Druga akcja nakierowana jest na podobną tematykę. „Lost Sport Bonus” zapewni wam 15% większą wpłatę (nie może być pierwszą) do niewyznaczonej kwoty maksymalnej. Tym samym zyskacie więcej gotówki, jeśli tylko będziecie chcieli po nią sięgnąć. Środkami wywalczonymi w ten sposób należy obrócić pięciokrotnie przy kursie 2,00. Bez wątpienia przedsięwzięcia te zachęcą w szczególności graczy nowych w bukmacherce. Środki zyskane w ten sposób będzie można przeznaczyć na próbne kupony, które nie tylko dadzą wyczucie, ale przede wszystkim szanse na pokaźniejsze sukcesy.

ZAKŁADY SPORTOWE ONLINE

Oferta zakładów sportowych jest jednym z najważniejszych czynników, jakich możemy oczekiwać od bukmacherów. To na to spojrzycie zaraz po zalogowaniu na stronę. Sport i właściwie typowanie rezultatów wciąga, co przecież nas nie dziwi. Rzecz jasna zakłady w wykonaniu Betadonis nie dostarczą jeszcze tylu propozycji, co najpopularniejsze marki światowe, ale bez trudu zagracie w wybrane dyscypliny. Będą to chociażby piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, baseball, hokej na lodzie czy football amerykański. Zdarzenia uzupełniane są w razie pojawienia się dodatkowych, cennych z punktu widzenia gracza, propozycji, np. w boksie czy dartach. Każda wybrana propozycja składać się będzie nie tylko z pozycji klasycznych (wygrana, remis, porażka), ale również tych szczególnych. Mogą to być pełne handicapy, strzelcy bramek, pierwsze drużyny, które wbiją bramkę. Część rozgrywek oferować będzie nawet przeszło sto pozycji, które wytypujecie. Pod tym względem wielki plus, który bez wątpienia szybko docenicie.

BUKMACHER NA ŻYWO

Nie możemy sobie wyobrazić bukmachera, który nie posiada takiej opcji. Betadonis również nie odbiega od wyznaczonych norm. Prowadzi bardzo sprawnie dział LIVE, w którym wytypujecie nawet mniej znane rozgrywki piłkarskie. Może to być Egipt czy Izrael. Oczywiście, zagracie także w słynne Premier League czy Primera Division. To oczywiście wielka atrakcja, która urozmaici grę.

APLIKACJA MOBILNA

Bukmacher Betadonis nie korzysta z aplikacji mobilnych. Wykorzystuje on możliwości witryny responsywnej. Oznacza to, że dostosowuje się ona do użytkowanego urządzenia. Bez trudu zatem pogracie przy pomocy smartfonu oraz tabletu. Mogą one wykorzystywać różne systemy, w tym iOS, Android czy Microsoft i BlackBerry. Jeśli posiadacie stały i stabilny zasięg w sieci internetowej, zagracie nawet z pociągu czy wybranego przez siebie miejsca, z dala od domowego zacisza.

OBSŁUGA KLIENTA

Wadą jest naturalnie brak języka polskiego. Na szczęście jednak, bez najmniejszego problemu prześlecie wiadomość do obsługi za pomocą specjalnego formularza. Dodatkowo wygenerowano dedykowany live czat, gdzie obsługa ma dostęp do danych z konta i natychmiastowo rozwiąże ewentualne problemy, które mogliście napotkać na drodze swojej gry. Całość uzupełni świetnie dobrany dział FAQ. To tam widnieją pytania i odpowiedzi na podstawowe zagadnienia związane z grą on-line i rozrywką tego typu. Brawo!

PLUSY BUKMACHERA

+  Świetny dział live, który relacjonuje bieżące mecze i oferuje ligi z pozoru mniej znaczące od tych, do których się przyzwyczailiście,

+ Oferta dodatkowa zakładów sportowych zawiera mnóstwa zdarzeń, których ilość w pojedynczym meczu może przegrać nawet 120 sztuk,

+ W pełni dyspozycyjny dział wsparcia i obsługi, również poprzez live czat, pożądany przez graczy.

MINUSY BUKMACHERA

- Brak polskiej wersji językowej, jednakże bukmacher nie odciął się od graczy żadnej narodowości,

- Bonusy początkowe przewidziane są właściwie wyłącznie dla graczy początkujących, bardziej wymagający nie skorzystają z oferty.

Zagraj teraz!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: