Bonus bukmacherski Forbet 500+

Nie ma co ukrywać, że w 500+ kojarzy się nam raczej z programem rządowym. Temat zdecydował się wykorzystać Forbet, który uruchomił nową, długoterminową promocję dla swoich graczy.

500+ forbet bonus bukmacherski

Można dzięki niej sporo wyciągnąć, a co ciekawe, dokonacie tego nawet raz co kilka tygodni. To bonusowe doładowanie rozliczane jest bowiem zawsze między 1 a 10 dniem miesiąca. O co dokładnie w nim chodzi? Już tłumaczymy. Jeśli macie konto na Forbet i skorzystaliście już z pierwszej premii od wpłaty, nie musicie załamywać rąk. Ten bukmacher zdecydował się bowiem wprowadzić kolejną akcję. Jeśli uzupełnicie konto o min. 500 PLN i następnie dokonacie co najmniej jednokrotnego obrotu kwotą (przy min. kursie 1,70), otrzymacie ekstra 10% więcej. Takim sposobem w skali kolejnych trzydziestu dni uzyskacie nawet 700 PLN na dalszą rozrywkę. Operator nie zdecydował się na żadne ograniczenia w skali rocznej, dlatego do końca tego roku zyskacie dzięki takim działaniom nawet i 7 000 PLN.

Sprawdź inne premie bukmacherskie od Forbet: Forbet - Aktualne bonusy bukmacherskie

WARUNKI TEJ PREMII

Jeśli dokonacie wpłaty i wypełnicie prosty warunek obrotu, należy sytuację zgłosić mailowo do obsługi bukmachera. Jeśli nic nie będzie stało na przeszkodzie i konsultant upewni się, że zasady nie zostały złamane, gotówka trafi na konto w ciągu 48 godziny od złożenia wniosku. Nie trzeba w tej materii robić już nic więcej. Wynagrodzenie podlega dalszym wymogom, w tym, rzecz jasna, obrotowi. Zanim takie środki zlecicie do wypłacenia, musicie nimi czterokrotnie obrócić. Kursy minimalny w tym przypadku to 2,00. Zgłoszenia należy wysyłać wyłącznie pomiędzy 1 a 10 dniem miesiąca, mając na uwadze poprzedni okres rozliczeniowy. Innymi słowy na początku kwietnia ubiegacie się o uzupełnienie z marca i tak aż do końca roku. Ważne by pamiętać tutaj o tym, że promocję należy w pełni wykorzystać, zanim będziecie chcieli skorzystać z niej ponownie. Akcje także nie łączą się i nie można jednocześnie podejmować się kilku kolejnych bonusów.

ŁĄCZY SIĘ Z AKCJĄ „GRAMY RAZEM”

Bonus bukmacherski 500+ nie łączy się z innymi przedsięwzięciami. Jest od tego pewien wyjątek. Mowa tu o promocji „Gramy razem”, która powiększa wygrane na kuponach. Zarejestrowani użytkownicy Forbet wykorzystują bowiem powiększoną pulę nagród. Każdorazowo będzie to plus 6%, chyba, że na kuponie znajdzie się więcej zdarzeń. Trzy kolejne przy min. kursie 2,00 zagwarantują pokaźniejsze wypłaty nawet o 12%. Taka kombinacja może wam zapewnić spory zastrzyk finansowy, dlatego radzimy łączyć działania oferowane na Forbet. To działa!

CZYM W OGÓLE JEST FORBET?

To jeden z siedmiu polskich, w pełni licencjonowanych operatorów rozrywki on-line. Ministerstwo Finansów wyraziło zgodę na ich funkcjonowanie w internecie. Podobne reguły dotyczą bukmacherów STS, Fortuna, Milenium, Totolotek, Etoto oraz Lv Bet. W przypadku Forbet natraficie na niezwykle przyjazną wizytówkę, jasne i klarowne promocje, a także doskonałą obsługę klienta. Porozmawiacie również poprzez czat na żywo, gdzie czekają Polscy konsultanci, gotowi pomóc w każdej chwili. Dla osób, które nie miały wcześniej żadnej styczności z obstawianiem meczów i wydarzeń przygotowano obszerny dział FAQ. Na jego podstawie dowiecie się m.in. z czego składają się kupony, na jakie dyscypliny możecie grać oraz czym dokładnie jest zagadnienie odpowiedzialnego hazardu. Bo przecież obstawianie może być niebezpieczne. Jak się wówczas zachować? My już wiemy.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: