Bonus bukmacherski Forbet 500+

Nie ma co ukrywać, że w 500+ kojarzy się nam raczej z programem rządowym. Temat zdecydował się wykorzystać Forbet, który uruchomił nową, długoterminową promocję dla swoich graczy.

500+ forbet bonus bukmacherski

Można dzięki niej sporo wyciągnąć, a co ciekawe, dokonacie tego nawet raz co kilka tygodni. To bonusowe doładowanie rozliczane jest bowiem zawsze między 1 a 10 dniem miesiąca. O co dokładnie w nim chodzi? Już tłumaczymy. Jeśli macie konto na Forbet i skorzystaliście już z pierwszej premii od wpłaty, nie musicie załamywać rąk. Ten bukmacher zdecydował się bowiem wprowadzić kolejną akcję. Jeśli uzupełnicie konto o min. 500 PLN i następnie dokonacie co najmniej jednokrotnego obrotu kwotą (przy min. kursie 1,70), otrzymacie ekstra 10% więcej. Takim sposobem w skali kolejnych trzydziestu dni uzyskacie nawet 700 PLN na dalszą rozrywkę. Operator nie zdecydował się na żadne ograniczenia w skali rocznej, dlatego do końca tego roku zyskacie dzięki takim działaniom nawet i 7 000 PLN.

Sprawdź inne premie bukmacherskie od Forbet: Forbet - Aktualne bonusy bukmacherskie

WARUNKI TEJ PREMII

Jeśli dokonacie wpłaty i wypełnicie prosty warunek obrotu, należy sytuację zgłosić mailowo do obsługi bukmachera. Jeśli nic nie będzie stało na przeszkodzie i konsultant upewni się, że zasady nie zostały złamane, gotówka trafi na konto w ciągu 48 godziny od złożenia wniosku. Nie trzeba w tej materii robić już nic więcej. Wynagrodzenie podlega dalszym wymogom, w tym, rzecz jasna, obrotowi. Zanim takie środki zlecicie do wypłacenia, musicie nimi czterokrotnie obrócić. Kursy minimalny w tym przypadku to 2,00. Zgłoszenia należy wysyłać wyłącznie pomiędzy 1 a 10 dniem miesiąca, mając na uwadze poprzedni okres rozliczeniowy. Innymi słowy na początku kwietnia ubiegacie się o uzupełnienie z marca i tak aż do końca roku. Ważne by pamiętać tutaj o tym, że promocję należy w pełni wykorzystać, zanim będziecie chcieli skorzystać z niej ponownie. Akcje także nie łączą się i nie można jednocześnie podejmować się kilku kolejnych bonusów.

ŁĄCZY SIĘ Z AKCJĄ „GRAMY RAZEM”

Bonus bukmacherski 500+ nie łączy się z innymi przedsięwzięciami. Jest od tego pewien wyjątek. Mowa tu o promocji „Gramy razem”, która powiększa wygrane na kuponach. Zarejestrowani użytkownicy Forbet wykorzystują bowiem powiększoną pulę nagród. Każdorazowo będzie to plus 6%, chyba, że na kuponie znajdzie się więcej zdarzeń. Trzy kolejne przy min. kursie 2,00 zagwarantują pokaźniejsze wypłaty nawet o 12%. Taka kombinacja może wam zapewnić spory zastrzyk finansowy, dlatego radzimy łączyć działania oferowane na Forbet. To działa!

CZYM W OGÓLE JEST FORBET?

To jeden z siedmiu polskich, w pełni licencjonowanych operatorów rozrywki on-line. Ministerstwo Finansów wyraziło zgodę na ich funkcjonowanie w internecie. Podobne reguły dotyczą bukmacherów STS, Fortuna, Milenium, Totolotek, Etoto oraz Lv Bet. W przypadku Forbet natraficie na niezwykle przyjazną wizytówkę, jasne i klarowne promocje, a także doskonałą obsługę klienta. Porozmawiacie również poprzez czat na żywo, gdzie czekają Polscy konsultanci, gotowi pomóc w każdej chwili. Dla osób, które nie miały wcześniej żadnej styczności z obstawianiem meczów i wydarzeń przygotowano obszerny dział FAQ. Na jego podstawie dowiecie się m.in. z czego składają się kupony, na jakie dyscypliny możecie grać oraz czym dokładnie jest zagadnienie odpowiedzialnego hazardu. Bo przecież obstawianie może być niebezpieczne. Jak się wówczas zachować? My już wiemy.Ranking Bukmacherów | Luty 2019

Najnowsze artykuły

 • Zakłady bukmacherskie - jak zacząć

  Zakłady bukmacherskie - jak zacząć

  W tym artykule przybliżamy podstawowe wiadomości na temat zakładów bukmacherskich online. Pokazujemy czym one są i na czym polegają. Pokazujemy przykłady kasyn, w których można dokonać zakładów sportowych, oraz opcje bonusowe, na które moga liczyć początkujący jak i stali gracze. Prezentujemy także krótką historię bukmacherki.

  czytaj więcej...

 • Czy zakłady bukmacherskie są legalne?

  Czy zakłady bukmacherskie są legalne?

  W tym artykule prezentujemy podstawowe informacje na temat legalności zakładów bukmacherskich online w Polsce. Pokazujemy stanowisko Unii europejskiej oraz podstawowe aspekty prawne dokonywania zakładów sportowych z punktu widzenia Polaków.

  czytaj więcej...

 • Jak wybrać bukmachera online?

  Jak wybrać bukmachera online?

  Wybierając bukmachera online należy zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa danych i płatności, ofertę zakładów danego bukmachera, możliwość dokonywania zakładów poprzez aplikacje mobilne i kilka innych czynników. Dowiedz się więcej.

  czytaj więcej...

 • Systemy bukmacherskie online

  Systemy bukmacherskie

  Zakłady bykmacherskie to nie tylko kwestia szczęścia ale także fachowej wiedzy. Dlatego prezentujemy najbardziej popularne systemy bukmacherskie online takie jak superbety, dziesięciokrotnotność, progresja, zasada słupkowa i inne. Sprawdź jak można obstawiać.

  czytaj więcej...

 • Porady bukmacherskie online

  Fachowe porady bukmacherskie

  Prezentujemy wskazówki dotyczące zakładów bukmacherskich online, które przydadzą się każdemu początkującemu graczowi. Podpowiadamy jak wybrać bukmachera w internecie, jak obstawiać zakłady, czy warto grać według systemu oraz jaka dyscyplinę wybrać.

  czytaj więcej...