Bukmacher Betsafe

BETSAFE - JEDEN Z NAJLEPSZYCH BUKMACHERÓW ONLINE

Operator ten obchodzi w tym roku dziesięciolecie swojego istnienia. Tym faktem nie tylko się chwali, ale także rozpieszcza swoich użytkowników. Czym jednak w ogóle jest Betsafe i dlaczego powinniście wybrać ich ofertę bukmacherską? To jeden z liderów rynku, który dostarcza produkty gier i zakładów sportowych na całym świecie. Obecnie posiada ok. pół miliona zwolenników, zarejestrowanych w stu różnych krajach. Operatorem ich strony jest BML Group Ltd., czyli maltańska firma zarejestrowana pod numerem C-34836. Działają na mocy licencji wydanych oraz regulowanych przez Malta Gaming Authority. Jak mogliście się już zorientować, marka ta zarządzana jest przez tych samych ludzi, co słynne CasinoEuro oraz Betsson, co samo w sobie jest wielkim wyróżnieniem. Popularna szara szata graficzna z czerwonym ludzikiem jako logiem, zapewni wam wiele emocji. Bukmacher online - Betsafe - zachęca już na samym wstępie, dlatego sugerujemy przeczytać naszą recenzję, gdzie poruszamy wszystkie najważniejsze dla gracza kwestie.

OFERTA BUKMACHERSKICH ZAKŁADÓW SPORTOWYCH W BETSAFE

Aby można było mówić o tym, że bukmacher online jest dobry, należy wziąć pod uwagę niezliczone tego aspekty. Nie ma jednak się co czarować, najważniejsze z nich to liczba samych zdarzeń na sporty, które nas interesują, a także wysokość oferowanych kursów, szybkość realizacji kuponów i propozycje dodatkowe, jak propozycje ekskluzywne. Jak wygląda pierwszy z tych czynników? To od kilkunastu nawet do dwudziestu tysięcy pozycji, nie tylko klasycznych, ale również rozwiniętych, jak kto strzeli pierwszy bramkę? Jaki będzie rezultat do połowy? Ile rzutów rożnych nas czeka albo ile kartoników rozda sędzia? Gdy powrócimy jednak do samych dyscyplin, ważne będą te najliczniejsze w sugestie, czyli piłka nożna, tenis, baseball, futbol amerykański czy dla przykładu olimpiada. Wszystko zależne od tego, co aktualnie dzieje się na świecie. Bardzo eksponowaną, choć wciąż nową na świecie opcją są e-sporty, czyli rywalizacja elektroniczna. Betsafe kładzie na to spory nacisk, co ucieszy tych, którzy od dawna obserwowali losy takich gier online jak League of Legends, Counter Strike: Global Offensive czy dla przykładu DOTA2. Wszystkie te punkty łącznie dają nam dobrą kombinację z której skorzystają początkujący i zaawansowani gracze.

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE NA ŻYWO PROSTO OD BETSAFE

Biorąc pod uwagę, że z biegiem czasu staje się to jednym z najbardziej pożądanych produktów, możemy z pełną świadomością napisać, że warto abyście się tej ofercie przyjrzeli. Bukmacher Betsafe oczywiście udostępnia wydarzenia sportowe w wersji na żywo. Możemy śmiało sprawdzać wyniki ulubionych drużyn i jednocześnie na nie obstawiać, bez względu na czas, jaki widnieje na zegarze. To opcja dla spóźnialskich, którzy nie zdążyli zagrać wcześniej na swoich ulubieńców. W co zagracie w ten sposób? Będzie to dla przykładu piłka nożna, tenis, koszykówka, baseball czy darts. Należy pamiętać, że oferta bukmachera online zmienia się w zależności od wydarzeń sportowych w Polsce i na świecie. Dzięki intuicyjnej stronie znajdziecie od razu zakładki kalendarza, ofert specjalnych czy pomocy, które także mogą się przydać w wędrówce.

MOBILNA APLIKACJA BUKMACHERSKA 

Byłoby zaskoczeniem, gdyby Betsafe podszedł źle do tego tematu. Gracze oczywiście skorzystają z ich szerokiej oferty bukmacherskiej także mobilnie. Nie ma przeszkód zarówno wśród osób wykorzystujących iOS oraz Android. Dotyczy to tabletów oraz smartfonów. Nie ma pod tym względem szczególnych ograniczeń, dlatego też nie musicie się martwić o to, czy będziecie mogli grać. Pamiętajmy, że ogromnym atutem wersji mobilnych jest to, że skorzystamy z nich niemal z każdego miejsca na ziemi. Może to być poranny autobus do pracy, kanciapa w korporacji czy jacht na wymarzonych wakacjach. W taki sposób możecie typować na żywo ora pre-matche. Wybór należy do was. Jako ciekawostkę dodamy, że spróbować sił będziecie dzięki temu mogli również w kasynie oraz ich pokerze. Jak to się mówi, do wyboru do koloru.

PROMOCJE BUKMACHERSKIE W BETSAFE

Dla nas bardzo ważne jest to, by jak najlepiej zacząć. Stąd też pierwszy zakład powinien być wyjątkowy. Na Betsafe właśnie takiej zasady trzyma się operator. Na co zatem możecie liczyć? Otwórzcie konto, wpłaćcie i złóżcie zakład o wartości 75 PLN (minimalny kurs to 1,80), po czym działa magia. Wasz kupon jest dwukrotnie wyższy. Wystarczy wybrać odpowiednią opcje. To jest właśnie takie proste. Oczywiście, żeby podgrzać atmosferę dodamy, że bukmacher online uruchamia także bukmacherskie promocje krótkoterminowe, z okazji wielkich wydarzeń sportowych czy świąt. Trzeba przeglądać to na bieżąco, by zawsze móc oczekiwać ciekawych prezentów i wyróżnień.

POMOC I WSPARCIE KLIENTA

Przez wiele lat bukmacher Betsafe uchodził za markę, której pod kątem obsługi klienta nie da się przegonić. Nawet teraz, gdy rynek rozwinął się tak prężnie, możemy śmiało dodać, że działają rewelacyjnie i ponadczasowo. Średni czas oczekiwania w czacie na żywo to zaledwie 30 sekund, a przy telefonie będą to maksymalnie dwie minuty. Sprawy rozwiązywać możecie także mailowo, nie będzie z tym problemów. Rzecz jasna nie tylko tak uporacie się z przeciwnościami, bowiem operator ten ma bardzo ciekawy dział FAQ, w którym zamieścili kluczowe odpowiedzi. Centrum pomocy to jasny punkt, z którego być może nie korzysta się często, ale zawsze będzie naszykowane na właściwą reakcję. W języku polskim porozmawiacie najczęściej między godziną 11:00 a 18:00. Obsługa anglojęzyczna czynna jest całą dobę, nawet w święta.

ODPOWIEDZIALNY HAZARD A ZAKŁADY SPORTOWE ONLINE

Potencjalne uzależnienie to niezwykle ciężki temat, który nigdy nie powinien być przez nas ignorowany. Tak samo jak gra nieletnich czy nerwy, jakie mogą się pojawić przy przegranym kuponie. Takie sytuacje się zdarzają, dlatego Betsafe właściwie siebie i swoich podopiecznych zabezpiecza. Dla przykładu już przy pierwszej wpłacie bądź wypłacie będziecie poproszeni o potwierdzenie swojej tożsamości (dowód, paszport, rachunki). Na ich witrynie poczytacie o odpowiedzialnej grze, a także wykonacie test, który pozwoli wam ocenić zagrożenie. Pamiętajcie, ze możecie nałożyć na siebie limity albo wykluczyć z gry na pewien okres. Pozwala to ochłonąć i nabrać dystansu do sytuacji. To bardzo rozsądne, że i taka opcja znalazła się w ich ofercie bukmacherskiej.

CZY WARTO OBSTAWIAĆ U BUKMACHERA BETSAFE?

Na Betsafe wpłacimy poprzez karty płatnicze Visa i Mastercard, poprzez Entropay, paysafecard, Skrill, Netteler, przelew bankowy, natychmiastowe przelewy i Ideal. Wszystko to sprawdzone i bezpieczne opcje, które sprawią, że od razu zyskacie środki do dyspozycji. Do tego trzeba dodać prosty system rejestracji, promocje i samą ofertę sportowych zakładów bukmacherskich, która zadowoli nie tylko fanów piłki nożnej, która w Polsce jest bezapelacyjnym numerem jeden. Każdy z tych czynników, łącznie z obsługą klienta, wersją mobilną, na żywo czy odpowiedzialnym hazardem sprawia, że powinniście spróbować. Na pewno nie będziecie zawiedzeni.

Zagraj teraz!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: