Betcos - zakłady sportowe online

WPROWADZENIE DO ZAKŁADÓW SPORTOWYCH BETCOS

Sam proces rejestracyjny jest zresztą banalnie prosty. Wypełnienie formularza to zwykle dwie czy trzy minuty czasu. Trzeba przy tym pamiętać, że grać mogą jedynie pełnoletni użytkownicy. Jest to warunek od którego nie ma żadnych odstęp. Bukmacher zastrzega sobie prawo weryfikacji wprowadzonych danych, jeśli uzna takie działania za stosowne. My tymczasem zapraszamy was do naszej mini recenzji, w której sprawdzamy ofertę zakładów, kluczową promocję powitalną, aplikację mobilną czy ogólnie obsługę klienta. Na tej podstawie łatwo wam będzie podjąć decyzje, czy jest to operator warty waszego czasu i środków. Miłej lektury, zapraszamy!

Sprawdź szczegóły oferty powitalnej w Betcos:

500 zł na zakłady sportowe w bonusie na start od Betcos

PROMOCJA POWITALNA DLA GRACZY BETCOS

Gracze bukmachera Betcos mogą liczyć na specjalny bukmacherski bonus powitalny. Skierowany jest on wyłącznie do osób, które dopiero planują założyć swoje konto. Dzięki tej akcji zyskacie znacznie więcej środków, niż na początku sobie to planowaliście. To bardzo komfortowa sytuacja i znacznie lepsza, niż w wydaniu kasynowym tego samego operatora. Tam bowiem wsparcie początkowe jest całkowicie wykluczone. Tutaj natomiast sięgniecie po większe środki, równo o 50%. Maksymalnie dzięki temu otrzymacie 500 PLN. Oznacza to, że jeśli zdeponujecie tysiąc złotych, to łącznie do dyspozycji przygotowane będzie 1 500 złotych. Naturalnie konieczne są tu warunki obrotu. Kwotą trzeba obrócić dziesięciokrotnie. W przypadku singli konieczne jest, by kupon miał wartość min. 1,50, natomiast, gdy zdarzeń jest więcej, musi to być 1,90. Ile macie czasu na realizacje założenia? Cały miesiąc (30 dni), stąd też nie będzie z tym problemów. To jeden z prostszych wymogów, jaki napotkacie w sieci.

To świetny wstęp, który w znacznym stopniu złagodzi fakt, że obecnie bukmacher nie prowadzi działań dodatkowych, krótko i długoterminowych. Tym samym w chwili obecnej nie ma co liczyć na promocje. Ponieważ jest to jednak marka świeża, sytuacja powinna się zmieniać i być dynamiczna. Radzimy wam być na bieżąco ze stroną i ogłoszeniami, które po rejestracji przychodzić będą w specjalnym newsletterze.

OFERTA ZAKŁADÓW SPORTOWYCH. W CO ZAGRAMY?

Jak na bukmachera, który jest na rynku stosunkowo krótko, ich oferta zakładów sportowych może pozytywnie zaskakiwać. To ich największy – naszym zdaniem – atut. Zagracie nie tylko na piłkę nożną, która nawet po zakończeniu lig europejskich oferuje około pół tysiąca zdarzeń, ale również w tenisa, koszykówkę, siatkówkę, hokej na lodzie, piłkę ręczną czy baseball. Ciekawostką jest obszerne zestawienie zakładów wirtualnego esportu. Robią one w sieci coraz to większą furorę. Kto by jeszcze kilka lat temu, że League of Legends, Counter Strike czy FIFA i Starcraft będą na tyle popularne, że będziemy mogli typować takie mecze na równi przykładowo z Mistrzostwami Świata w piłce nożnej. Co ważne, zainteresowani wytypuje całe mnóstwo pozycji dodatkowych, jak strzelcy bramek, rzuty rożne, wolne, auty, handicap i wiele innych. Jest tu niewiele ograniczeń i tylko od typera tak naprawdę zależy, po co sięgnie i dlaczego. Miejcie też na uwadze, że sama oferta jest zmienna, dotyczy to ilości pozycji, samych zdarzeń czy nawet dyscyplin. Przy grze warto zwrócić uwagę na szybkość rozliczania kuponów oraz wysokość kursów. To dwa niezwykle ważne czynniki, którymi Betcos również pozytywnie zaskakuje.

WERSJA NA ŻYWO (LIVE)

Wydarzenia na żywo mają wiele atutów. Jeśli spóźnicie się z obstawieniem ulubionego kuponu, można go zrealizować także po pierwszym gwizdku. To świetna opcja dla osób, które lubią także analizować mecze i dopiero na podstawie przebiegu zdarzeń decydują się na grę. Betcos oferuje nie tylko piłkę nożną, ale wszystkie te dyscypliny, które w danej chwili są istotne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby grać nawet kilka zdarzeń na raz.

APLIKACJA MOBILNA

Strona jest całkowicie responsywna. Automatycznie dostosuje się do użytkowanego przez ciebie urządzenia. Nie ma znaczenia czy jest to komputer stacjonarny, laptop, smartfon czy tablet. W każdym przypadku i bez względu na system operacyjny, będziesz równie zadowolony.

OBSŁUGA KLIENTA

Witryna jest w pełni spolszczona. Nie oznacza to niestety, że obsługa dostępna jest po Polsku. Z operatorem skontaktujecie się w języku angielskim i portugalskim. Dostępne narzędzia komunikacji to telefon oraz email, dostępne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

PLUSY BUKMACHERA ONLINE

+ Duża oferta zakładów sportowych,

+ Świetnie przygotowane zakłady na żywo,

+ Polska wersja językowa strony oraz jej responsywność.

MINUSY BUKMACHERA ONLINE

- Brak promocji dodatkowych,

- Brak polskiej obsługi klienta.

Zagraj teraz!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: