Ekupon Totomix

e kupon toto mixZakłady sportowe otwierają przed graczami wielkie możliwości. To opcja składania kuponów, które później przełożyć się mogą na mniejsze bądź większe wygrane pieniężne.

Totomix online dba o to, by każdego dnia dostarczać setki, czy nawet dziesiątki tysięcy zdarzeń, w których można przebierać. Te propozycje dotyczą właściwie wszystkich istotnych dyscyplin sportowych (choć nie tylko), jakie istnieją. Będzie to zatem w szczególności piłka nożna, koszykówka, tenis, hokej na lodzie, piłka ręczna i siatkówka. Pozycje te mogą zostać uzupełnione o mniej popularne propozycje, jak choćby snooker, darty, unihokej, futbol amerykański i australijski, bandy, boks czy sporty elektroniczne.

PodpowiedźTotomix na żywo - tu dowiesz się więcej o zakładach sportowych w wersji live

Tylko od was zależeć będzie wybór i poszczególne decyzje. Poniżej rozmawiamy o tym jak wygląda totomix kupon oraz to, co jest z nim powiązane.

TOTOMIX KUPON, CZYLI JAK WYGLĄDA OFERTA ZAKŁADÓW

Każdy pojedynczy kupon składa się z różnych czynników. W przypadku Totomixu jest ich sześć. Będzie to rzecz jasna rodzaj dyscypliny, czyli dla przykładu futbol lub tenis.

Drugim czynnikiem jest nazwa rozgrywki, czyli chociażby Premier League, Ekstraklasa.

Trzecim będzie numer zdarzenia. To oznakowanie, które identyfikuje dane zdarzenie systemowe na podstawie którego tworzycie swój kupon.

Do tego dochodzi bezpośrednia nazwa zdarzenia (czyli chociażby Legia Warszawa – Lech Poznań).

Na koniec zostały nam typy gracza i data końca sprzedaży.

Typy dzielimy na sześć kategorii – szczegółowo opisanych niżej – czyli opcji, jakie macie w zdarzeniu. Końcowy termin składania zakładów to z kolei prosty wyznacznik, do kiedy można grać.

TYPY OFEROWANE PRZEZ TOTOMIX KUPON

Wybrana przez was opcja kuponu to początek drogi. W dalszej kolejności przyjdzie już czekać na rezultaty wybranego spotkania. Totomix zapewnia sześć możliwości przy wyborze zdarzeń, z czego trzy główne.

Oznacza się je poprzez cyfry, 1, 0 i 2. Jedynka oznacza wybór pierwszego podmiotu jako zwycięzcy zdarzenia. Zero z kolei wskazuje na remis, a dwójka pokazuje, że zwycięża drużyna czy uczestnik, którego wymieniono na drugim miejscu. Najczęściej oznacza to przyjezdnych, czyli gości. Dysponujemy też podwójnymi szansami, tzw. podpórkami.

Zmniejszą one co prawda wartość kuponu, ale dają znacznie większe szanse na jego wygranie. Spotykane oznaczenie to 10, 02, 12. Pierwsze z nich wskazuje, że gospodarz wygra lub zremisuje. Drugi typ to remis bądź zwycięstwo drugiego podmiotu, trzeci z kolei to sukces pierwszego lub drugiego uczestnika.

KURSY Z OFERTY BUKMACHERSKIEJ

Wszystkie proponowane u bukmachera zdarzenia posiadają swój unikatowy kurs. Określa on poziom potencjalnej wygranej. Im kurs ten będzie niższy i zbliży się do wartości 1,00, wygrana będzie niższa, ale szansa na sukces wzrasta. Na takie współczynniki mówi się potocznie „pewniaki”. Jak to dokładnie wygląda? Jeśli postawicie 100 złotych na mecz Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, to za typ 1 (zwycięstwo Legii) otrzymacie przykładowy kurs, równy 1,50. W razie sukcesu wygracie w ten sposób 150 złotych. Oczywiście wariacji może być w tym przypadku więcej.

WIRTUALNY KUPON

Totomix kupon możecie przygotować na stronie internetowej. System opracuje go we współpracy z wami, po czym otrzymacie dokładny materiał, gotowy do wydruku. Należy go następnie zanieść to punktu stacjonarnego. Całość będzie już gotowa, a osoba przyjmująca zatwierdzi indywidualny numer, który wcześniej otrzymaliście. Takie proces pozwala na zaoszczędzenie czasu, jest prosty i błyskawiczny. Później czekacie już po prostu na wynik.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: