forBET live

Bukmacher Forbet należy do grupy polskich firm, które bardzo aktywnie weszły na rynek zakładów sportowych. Dzięki nim konkurencja rosła na tyle, że możemy teraz mówić o podmiocie ze ścisłej czołówki. Tym samym oczywistym wydaje się, że ich zestawienie produktów jest większe i ciekawsze dla każdego zainteresowanego. Znajdziecie tam nie tylko normalne zakłady, ale też zakładkę ze sportami wirtualnymi oraz z zakładami na żywo.

W zależności od tego, co dzieje się na świecie, aktualizują główną tabelę o dodatkowe produkty, jak to było chociażby przy ich Golden Race czy Strefie Gracza i spisie punktów, które możecie znaleźć na terenie całego kraju. W naszym artykule skupić się jednak chcemy wyłącznie na rozwiązaniu na żywo. Dzięki temu będziecie mogli sprawdzić dokładnie kogo grać w tej chwili i jak bardzo jest to dla was korzystne. Tym samym, gdy tylko szukaliście rozrywki tego kalibru, nie powinniście się wahać, zwłaszcza, że założenie konta na stronie Forbet to ledwie minuta, po czym od razu możecie przejść do dzieła!

forbet zakłady na żywo

forBET live (na żywo)

Marka ta jest jedną z najaktywniejszych firm, jeśli przychodzi do zagadnienia sponsoringu. Bardzo aktywnie wspiera sportowe związki, w tym WMZPN czy PZT. To także inwestor w Warsaw Sports Group czy główny sponsor Śląska Wrocław, ŁKS Łódź i Włókniarza Częstochowa, jeśli chodzi o żużel. Miło nam zakomunikować, że byli także otwarci na AMP Futbol, gdzie wspierali naszą reprezentację. O firmie dobrze jest wiedzieć, co zresztą potwierdza ich krótkie wprowadzenie, które znajdziemy na ich stronie: „ForBET, jako firma bukmacherska działający w internecie, oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjne kursy, dzięki czemu zdobywa coraz większe uznanie. Naszym atutem jest również bogata oferta zdarzeń oraz dyscyplin sportowych, których niejeden tradycyjny bukmacher może nam pozazdrościć.” – tym samym bez zbędnego zwlekania, przejdźcie na konto i spróbujcie swoich sił. Zagadnienie jest wspierane przez kluczowe metody płatnicze, a do tego całość jest intuicyjna i może być wykorzystywana za sprawą urządzeń mobilnych. Smartfon i tablet sprawdza się w równie dobrym stopniu co komputer i laptop. Stąd też, kończąc początkowe wywody, przejdziemy do trybu na żywo, gdzie czeka na was niezwykła przygoda.

Oferta zakładów sportowych w trybie na żywo

Warto w ogóle wiedzieć, czym takie zakłady są. Dla niektórych z was może to być nowość, jednakże sam produkt popularny jest już od kilku lat. Pozwala on na grę na wydarzenia, które już się zaczęły. Nie musicie się już zatem martwić, że coś wam umknie. Od razu przejdziecie do rzeczy i spróbujecie zagrać na swojego faworyta. To czym jest zakład na żywo bardzo ciekawie wyjaśnia Forbet: „Oferta zakładów Live gwarantuje nieprawdopodobne emocje z wnoszenia zakładów podczas trwania meczu, aż do ostatniej minuty spotkania. Dzięki naszej ofercie nie musisz już śpieszyć się do punktu bukmacherskiego w mieście, aby wnieść zakład na ulubioną drużynę. Mając dostęp do Internetu, możesz typować wyniki nawet w czasie trwania danego zdarzenia sportowego. Zakłady Live to prawdziwe emocje i prawdziwie wielkie wygrane!” – mając zatem za sobą takie wdrożenie, sprawdzamy w praktyce, jak wygląda oferta gier.

A tu na pewno się nie zawiedziecie, bowiem całe zestawienie jest szalenie obszerne. Na stronie znajdziecie pełen kalendarz wydarzeń i transmisji (o nich dalej). Typować będziecie mogli praktycznie na wszystko to, co akurat odbywa się w Polsce i na świecie. Mamy tu zatem na myśli zakłady w piłkę nożną, ale też tenis, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę czy piłkę ręczną i sporty elektroniczne, które zyskują ogromną popularność. Nie ma tu zbyt większych ograniczeń, a jeśli spojrzeć na kalendarz, dowiecie się ze sporym wyprzedzeniem, jak wygląda całe zestawienie na najbliższe godziny i dni. Pewne jest to, że nie będziecie się nudzić, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że Forbet dostarczył nam pełne statystyki każdej z drużyn na którą można tam typować. Tym samym dowiecie się dla przykładu jak grali w ostatnich pięciu meczach, którzy są w tabeli i jaki mają bilans bramkowy. Dodatkowo, nie musicie już typować tylko i wyłącznie na proste 1X2. Pojawia się czasem kilkadziesiąt opcji premiowych, które w trybie LIVE działają tak samo, jak przy zakładzie normalnym. Postawicie przy wysokich kursach na handicap lub ilość rzutów rożnych. Nie braknie opcji na precyzyjne wskazanie wyniku i znacznie więcej.

Transmisja na żywo i promocje

Forbet posiada jeden z lepszych systemów transmisyjnych w Polsce. W przeciwieństwie do takich marek jak Milenium czy LVbet, możecie tu typować bezpośrednio z wglądem w sam mecz. Nie jest to oczywiście prawdziwa transmisja, a komputerowa, dokładnie jednak pokazuje jak spisuje się dana formacja. Sprawdzicie zatem ich formę, będziecie mieć wgląd w to, kto dominuje na jakiej części boiska i znacznie więcej. W tym zagadnieniu transmisje są przedstawione poprzez miniaturkę boiskową, dzięki czemu zawsze dowiecie się, czego się spodziewać po danym dniu. Lista potyczek wymieniona jest na cały tydzień.

Jeśli z kolei chodzi o promocje, ten polski bukmacher bardzo mocno zabiegał o to, by ich zestawienie było atrakcyjne. Dlatego też nie tylko jest mocne pod kątem ilości, ale też jakości oraz zmienności zagadnień. Każdego tygodnia możecie liczyć na ciekawe i kolejne wdrożenia, dzięki czemu spadnie na was lawina dodatkowych środków. To nie tylko bonus powitalny i doładowania gotówkowe, to także free bety oraz powiększanie zakładów czy usuwanie podatku. Każdorazowo czeka na was coś ciekawego, zatem nie wahajcie się i próbujcie swoich sił, zwłaszcza w meczach na żywo, gdzie wygrać można naprawdę dużo.

Obsługa klienta w zakładach na żywo

Jako ostatni temat naszej prezentacji, chcemy przedstawić rzecz jasna kwestię obsługi klienta. Na stronie znajduje się dział FAQ. Widoczne są w nim najczęściej zadawane pytania z zakresu zakładów sportowych (także trybu LIVE) oraz przypisane do nich odpowiedzi. Rozumiemy jednak, że to nie zawsze może wam wystarczyć. Forbet także zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego też przygotował specjalny dział obsługi klienta. By dotrzeć do czatu na żywo, wystarczy kliknąć przyciskiem myszki na różowy prostokąt znajdujący się na dole strony (w przypadku urządzeń mobilnych wygląda to podobnie). Konsultant odpowie na wasze pytanie maksymalnie w ciągu kilku minut, aczkolwiek zwykle jest to jeszcze szybciej. To z kolei zapewnia wam pełne wsparcie na każdym etapie.

Marka nie zapomniała o odpowiedzialnej grze, jak również o innych czynnikach wartych dla gracza. Przeglądajcie ich stronę i wybierajcie najkorzystniejsze dla siebie zdarzenia. Jest ich w końcu coraz więcej!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: