Gra karciana do obstawiania u bukmachera online Totalbet

Gry karciane w TotalbetWspaniała nowość dla graczy Totalbet i fanów zakładów sportowych, jak i kasyn. W opisywanej przez nas marce znajdziecie całkowicie nowy produkt – możliwość typowania na wynik gry w karty. Niejako przybliża nas to do innego poziomu hazardu. Pragniemy przypomnieć, że tradycyjne kasyna są w Polsce zabronione zgodnie z ustawą hazardową, dlatego też odstępstwo w takiej formie będzie dla was czymś całkowicie nowym. Warto się zapoznać, szczególnie, że możecie tu liczyć na wyjątkowe atrakcje, ale przede wszystkim – na duże wygrane i rywalizację z prawdziwym krupierem. Jak to wszystko stało się możliwe i jak działa cały program, który już teraz znajdziecie na stronie bukmachera Totalbet? Tłumaczymy!

Czego dotyczy oferta?

Oferta dotyczy gry na żywo, zatem możecie tu liczyć na prawdziwych krupierów. System włączany jest co dzień od godziny 12:00 i właśnie w tym czasie możecie liczyć na wyszkolonych prowadzących, którzy odpowiadać będą za całą rozgrywkę. Ucieszy się płeć męska, aczkolwiek męscy krupierzy także trafią przed stoły. Zasady samej gry będą przy tym bardzo proste. Gracze muszą typować na wynik symulowanej gry w trybie LIVE. Obstawicie zatem na zwycięstwo krupiera, gracza lub remis. Wszystkie wydarzenia mają tu z góry przypisane odpowiednie kursy bukmacherskie, a swoje zakłady wystawicie bezpośrednio przed tym, gdy na stole pojawi się pierwsza karta. Zawieranie zakładu to proste działania – wybór typowanego wyniku, określenie stawki i zatwierdzenie waszej gry. Ta zakończy się w momencie wyciągnięcia przez krupiera ostatniej karty kończącej grę. W zakresie typowania i przebiegu rozgrywki Totalbet opisało to następująco: „W symulowanej grze na zdarzenia karciane LIVE „Wojna” można obstawić zwycięstwo Krupiera, remis, lub zwycięstwo Gracza. Zwycięstwo Krupiera: pole to wygrywa w momencie kiedy karta na polu Krupier ma wyższą rangę niż karta na polu Gracz. Zwycięstwo Gracza: pole to wygrywa w momencie kiedy karta na polu Gracz ma wyższą rangę niż karta na polu Krupier. Remis: pole to wygrywa w momencie kiedy karty na polach Krupier i Gracz mają taką samą rangę. Ranga kart jest następująca (od karty najsłabszej do najsilniejszej): 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, J, Q, K, As. Na rangę kart nie ma wpływu jej kolor.”

Jak zatem widzicie, same możliwości gry są jasno określone, podobnie jak i zasady tejże gry. Możecie się z nimi zapoznać bardziej szczegółowo zaraz po założeniu swojego konta. Taki proces rejestracyjny to zaledwie kilka kliknięć. Otwarcie konta możliwe jest dla wszystkich chętnych, którzy mają już ukończony 18 rok życia. Tworzenie konta nie zajmuje zwykle dłużej niż minuta. Po procesie weryfikacyjnym przyjdzie z kolei możliwość dokonania wpłaty w wygodny i wybrany przez was sposób. Gdy tylko zamkniecie ten etap, będzie można przejść dalej. Zacznijcie od regulaminu. To właśnie warunki i zasady określają wszelkie wytyczne, jakie czekają na chętnych graczy. W ten sposób szybko dołączycie do gry i zaczniecie pochód po wielkie wygrane pieniężne.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: